Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wodolej napisał(-a):

A to, że zamierzałem go sprzedać, skonsultuję z moim psychiatrą emoji848.png

 

Bo takie zegarki, to się kupuje a nie sprzedaje. 🤩

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, AspirantS napisał(-a):

Włoska robota.

 


Mam duże obawy, że bardziej chińska niż włoska… 😈

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):


Mam duże obawy, że bardziej chińska niż włoska… 😈

 

Nie psuj nastroju.

Szczególnie, że dobrze siadło na ręku.

 

A jeśli kierować się jakimś pewnikiem to w części robota japońska, bo w środku siedzi seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AspirantS napisał(-a):

Nie psuj nastroju.

Szczególnie, że dobrze siadło na ręku.

 

A jeśli kierować się jakimś pewnikiem to w części robota japońska, bo w środku siedzi seiko.


Ale jeśli się podoba, to wszystko w porządku i nieważne kto dłubał przy produkcji…

I sam zacząłeś z tymi Włochami 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Louis Cypher napisał(-a):


Ale jeśli się podoba, to wszystko w porządku i nieważne kto dłubał przy produkcji…

I sam zacząłeś z tymi Włochami 😄

 

W ten deseń to można pojechać nawet z rodzimą produkcją.

 

Bo komponenty do VC i G. Gerlach również są chyba wykonywane w dużej części za Wielkim Murem?

Jeśli się mylę to mnie popraw, bo nie chciałbym urazić producentów.

 

Co nie zmienia faktu, że obie stajnie produkcyjne wypuszczają bardzo solidne zegarki ze świetnym funfactorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, CzasNaZdjecia napisał(-a):

719bf0f5362c0dcd78690ecd8c2e6528.jpg&key=c329097a33c8a5748cc1a28302ce51c35aacf752e60b82c0306e209c1bbee418


Zegarkowe marzenia czasami się spełniają. Właśnie przyjechała paczka z Hiszpanii z tym obecnie bardzo rzadkim Citizenem BU0010-91Z z wyjątkową, łososiową tarczą. Unikalny design sprawia, że ten czasomierz będzie prawdziwą ozdobą kolekcji.

Jeszcze raz dzięki @Paulus57 za znalezienie dla mnie tego zegarka. Ten model nie jest już produkowany, ale nasz sympatyczny forumowy kolega zlokalizował w małym sklepie gdzieś w Hiszpanii prawdopodobnie ostatni zupełnie nowy egzemplarz.

Ciekawostka - 2 tygodnie temu trafił do mnie ten sam model, ale z białą tarczą (Citizen BU0011-55A). Choć to ten sam zegarek, to wykończenie koperty i bransolety jest w obu zegarkach różne - na odwrót. W łososiowym środkowe linki bransy są polerowane a w białej - szczotkowane. W łososiowej bezel jest szczotkowany, a w białej - polerowany na lustro. Analogicznie boki koperty - raz polerka raz szczotkowanie. Zaskakujące, że w bądź co bądź budżetowym zegarku chciało im się dostosowywać wykończenie do różnych tarcz.

 

CB36CDFD-DD07-41E7-BF1A-0857E4B6ED13.jpeg


W tej sytuacji wersja z białą tarczą pójdzie na sprzedaż. Jakby ktoś coś, to oczywiście zapraszam.

902cf4e07aec6de06e2b34c541787a0d.jpg&key=cf45333d76ec3eeffe8872a8ff0ed30d6fd54906cfef6215fe1c248372dc3ced

 

Fajnie, że mogłem pomóc. Ja na Twoim miejscu pozostawiłbym sobie oba, fajnie mieć taką parkę w kolekcji. Ja mam parkę Stiletto z Citizenów i raczej nie pozbędę się żadnego. Łososiowy kolor tarczy, to coś czego jeszcze nie mam. Gratuluję raz jeszcze. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AspirantS napisał(-a):

W ten deseń to można pojechać nawet z rodzimą produkcją.

 

Bo komponenty do VC i G. Gerlach również są chyba wykonywane w dużej części za Wielkim Murem?

Jeśli się mylę to mnie popraw, bo nie chciałbym urazić producentów.

 

Co nie zmienia faktu, że obie stajnie produkcyjne wypuszczają bardzo solidne zegarki ze świetnym funfactorem.


Jest dokładnie tak jak piszesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, murcins napisał(-a):

5I8TXEb.jpg

 

Marcinie, jaka to referencja ?


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AspirantS napisał(-a):

 

 

Co nie zmienia faktu, że obie stajnie produkcyjne wypuszczają bardzo solidne zegarki ze świetnym funfactorem.

Na szybko przeczytałem/skojarzyłem, że z manufaktorem. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wahnik napisał(-a):

 

Marcinie, jaka to referencja ?

GW-2500BD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, CzasNaZdjecia napisał(-a):


Zegarkowe marzenia czasami się spełniają. Właśnie przyjechała paczka z Hiszpanii z tym obecnie bardzo rzadkim Citizenem BU0010-91Z z wyjątkową, łososiową tarczą. Unikalny design sprawia, że ten czasomierz będzie prawdziwą ozdobą kolekcji.

Jeszcze raz dzięki @Paulus57 za znalezienie dla mnie tego zegarka. Ten model nie jest już produkowany, ale nasz sympatyczny forumowy kolega zlokalizował w małym sklepie gdzieś w Hiszpanii prawdopodobnie ostatni zupełnie nowy egzemplarz.

Ciekawostka - 2 tygodnie temu trafił do mnie ten sam model, ale z białą tarczą (Citizen BU0011-55A). Choć to ten sam zegarek, to wykończenie koperty i bransolety jest w obu zegarkach różne - na odwrót. W łososiowym środkowe linki bransy są polerowane a w białej - szczotkowane. W łososiowej bezel jest szczotkowany, a w białej - polerowany na lustro. Analogicznie boki koperty - raz polerka raz szczotkowanie. Zaskakujące, że w bądź co bądź budżetowym zegarku chciało im się dostosowywać wykończenie do różnych tarcz.

 

 


W tej sytuacji wersja z białą tarczą pójdzie na sprzedaż. Jakby ktoś coś, to oczywiście zapraszam.

 

 

 

Trzymaj oba, świetnie się uzupełniają.

 

A pieniądze, teraz....😒

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, mario1971 napisał(-a):

9248c17778d5eefe90af0decf5092926.jpg

Widzę,  że na słusznej ręce. 

A zegar wiadomo. 👍


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Widzę,  że na słusznej ręce. 

A zegar wiadomo. 👍

Czasami robię takie zmiany, jak lewa chce odpocząć. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.