Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Masu napisał(-a):

Jak mówili, że to baby gs to trochę nie wierzyłem. Wziąłem przed aparat i kopara opadła :D 

 

Ja tam w Twoje zdjęcia nie wierzę (i to Seiko na bank jest brzydsze ;)). Przez nie stare Orienty sprzedajesz powyżej 3k :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Krygo napisał(-a):

Ja tam w Twoje zdjęcia nie wierzę (i to Seiko na bank jest brzydsze ;)). Przez nie stare Orienty sprzedajesz powyżej 3k :P 

 

Haha, dobre fotki to jedno, ale mega modele to drugie. Gdyby tego drugiego brakowało to bym daleko nie zajechał :D 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
d064ec1c2900ef924aae3f88c30c1f80.jpg&key=36a8ba2546bb97d56bf8ab85cbb1b02d7e0cf64461dc2f72eaff737b198643c8
Gratulacje. Wg mnie Swordfish w każdej wersji wymiata.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, petruss napisał(-a):

 

Ładny defender, chodzi za mną niebieska wersja.👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Triptical napisał(-a):



3e19475e6d019f4f2e9b53e8c772ed2f.jpg

Time matters
 

Fajny.

Jaka referencja


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, karloss napisał(-a):

Ładny defender, chodzi za mną niebieska wersja.👍

 

Dzięki. Niebieski ma fajniejszą tarczę, ale u mnie zaważył kolor koperty (taki dla odmiany).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Dzięki. Faktycznie brąziaki coraz bardziej mi pasują. A jako że chciałem mieć jakiegoś Zelosa (Swordfisha) oraz że chciałem mieć jeszcze jakiegoś brąziaka, to Swordfish w brązie okazał się idealnym rozwiązaniem.
Widzę, że mi pozazdrościłeś . Gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Miszkolc napisał(-a):

Widzę, że mi pozazdrościłeś emoji12.png. Gratuluję emoji106.png

 

Kiedyś pozazdrościłem Ci Airmana i zamiast polować na niebieskiego kupiłem kremowego, takiego jak Twój 😉.

Ale, że masz Swordfisha w brązie to w sumie nie kojarzyłem. Za rzadko go nosisz i pokazujesz 😉. Choć jeżeli się czasem pojawiał na zdjęciach na Forum, to mógł mnie "urabiać" do takiej decyzji zakupowej. Potwierdza się, że mamy podobny gust. 👍

P.S. Właśnie przepatrzyłem starsze posty i widzę Zelosa i Stenka w brązie 😃. Fajne typki.  Jeżeli dobrze widzę, to Twój Swordfish jest z tarczą "full lume". Ciekawy "ficzer", szczególnie, że Zelos w zegarkach lumy nie żałuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.