Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lejdipik napisał(-a):

"Stare" nowe portki. 

IMG_20211206_134947.jpg

Zdecydowanie nie będę się już przejmować kalendarzem. 👍

Lepszy ten pierwszy, ale brązowa skóra w zasadzie zawsze OK. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Pozostaje poprosić Kolegę o zdjęcie co ma jeszcze w komplecie do zaprezentowanego Patka. 

coś kolega milczy :) 

6 godzin temu, minus4 napisał(-a):

Witam, dzisiaj:

 

08163F19-1328-4825-8FD7-04F913123CB5.jpeg

a coś więcej ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, petruss napisał(-a):

Fajny, jak wrażenia?

 

Bardzo pozytywne, jakość wykonania w stosunku do ceny bardziej niż ok. Nierdzewna koperta, w zestawie skórzany pasek z podkładką (ale ja od razu przełożyłem na NATO), szafir z AR, grawerowany dekiel (ładny), sygnowana i zakręcana koronka, WR 100 m. Emaliowana tarcza o warstwowej strukturze - słabo to widać na zdjęciu, ale tarcza sekundnika jest niżej niż główna. I co jest jeszcze na plus - rozmiary i wygoda, to mój pierwszy zegarek mniejszy niż 42 mm (ten ma 37 mm), ale bardzo wygodnie się go nosi, dodatkowo koronka jest na 4, a nie na 3, co poprawia komfort noszenia.

 

Oryginalny skórzany pasek całkiem niezły, ale ja nie przepadam za skórzanymi, więc zdjąłem. Widoczne NATO to też produkt Vario, ale nie ma go w zestawie, to gratis od Łukasza. Też przyjemne w dotyku, dobrze się układa, klamerka sygnowana.

 

W mojej ocenie świetny zakup, wart każdej złotówki.

 

PS. B-Uhr też świetny, podoba mi się i chciałem go kupić (wersja Vintage, ale z inną tarczą), jednak ostatecznie kupiłem limitowanego Baltic Sea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rafalmosty napisał(-a):

😉

31BC78E6-8E86-4B26-8178-5EC8C8C6C0A8.jpeg

ależ wypolerowałeś go ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, minus4 napisał(-a):

Wrzuce panowie jak dotre do domu :) widze ograniczone zaufanie, rozumiem. A tymczasem.. z terenu :

 


Bo zbyt dużo już widzieliśmy wrzutek oryginalnych inaczej. A w naszym kraju biednym ale jakże dumnym taki Nautilus to jednak nie jest codzienność…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, minus4 napisał(-a):

Wrzuce panowie jak dotre do domu :) widze ograniczone zaufanie, rozumiem. A tymczasem.. z terenu :

41162F28-DA05-47C1-8934-F7AEF2CA1122.thumb.jpeg.f5e7c352db3668588b2846fbd54de847.jpeg

 

A ja widzę, że kolega 3 lata na forum. Piękny zegarek gratuluję. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.