Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzechu87

Pragnę się przywitać :)

 

676608394_20211215_0956493.thumb.jpg.c293a7c29eba2b22d7c6bcba4994ef19.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marantz gra...
Jeszcze 20 lat temu stała by tu mieszanka najlepiej grających klocków od różnych producentów starannie wyselekcjonowana po wielogodzinnych odsłuchach.
Dziś wybrałem wygodę i kompromis. Przyzwoite choć nie najlepsze możliwe w tym przedziale ceny brzmienie, pełna integracja, sterowanie jednym pilotem, dostęp do strumieniowania przez HEOS, Tidal Hifi, no i przy okazji podoba mi się wygląd.
A co najważniejsze, podoba się też mojej żonie. Wybieraliśmy wspólnie, jest pełna akceptacja więc pokój w rodzinie zapewniony i to przy zespołach głośnikowych ustawionych jak należy dla uzyskania stereofonii i balansu, bez kitrania skrzyń pod ścianą pomiędzy meblami.
default_smile.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, adiblue2 napisał(-a):

Jeszcze 20 lat temu stała by tu mieszanka najlepiej grających klocków od różnych producentów starannie wyselekcjonowana po wielogodzinnych odsłuchach.
Dziś wybrałem wygodę i kompromis. Przyzwoite choć nie najlepsze możliwe w tym przedziale ceny brzmienie, pełna integracja, sterowanie jednym pilotem, dostęp do strumieniowania przez HEOS, Tidal Hifi, no i przy okazji podoba mi się wygląd.
A co najważniejsze, podoba się też mojej żonie. Wybieraliśmy wspólnie, jest pełna akceptacja więc pokój w rodzinie zapewniony i to przy zespołach głośnikowych ustawionych jak należy dla uzyskania stereofonii i balansu, bez kitrania skrzyń pod ścianą pomiędzy meblami.
default_smile.png
 

Tak naprawdę najwięcej zależy właśnie od kolumn i ich właściwego ustawienia. BTW też gram na marantzu, tylko starszym i z trochę wyższej półki😜.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pk_kamil napisał(-a):

wtoreczek, czas na kawę:)

data dobra ale uciekł Ci jeden dzień 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Luke102 napisał(-a):

data dobra ale uciekł Ci jeden dzień 😉

hehe, dzięki za czujność @Luke102. Wczoraj był dzień bez zegarkowy;):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe, dzięki za czujność [mention=25522]Luke102[/mention]. Wczoraj był dzień bez zegarkowy;):)

To są takie dni bezzegarkowe ;-) ? Ale jak widać każdy taki dzień to dzień stracony (dlatego uciekł) :-)


Tapnięte z  za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.