Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do głosowania na najlepsze zegarkowe zdjęcie lutego! Wystarczy kliknąć w grafikę aby przejść do wątku :) 

1186368823_4627389(1).thumb.jpg.e22645dea0dee130c6a562bb18713398.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
1 godzinę temu, szuwi napisał(-a):

Dzisiaj mniej formalnie i "w automacie" 🙂

Słonecznego dnia, Klubowicze! 

 

20220223_103306.jpg

Może zamiast sprzedawać, oddaj do regulacji? To fajny zegarek dla kogoś, kto ma normalny nadgarstek, a nie witkę jak ja... 

Co tam witka, jak centymetry nadgarstkowe poszły w inne ważne miejsca, sam o tym niedawno  wspominałeś 😉 A propos regulacji. Pisząc post w pociągu sam na to wpadłem. Zaraz idę na Żelazną, @eye_lip kiedyś polecał a blisko mam z roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wodolej napisał(-a):

Z uwagi na wczorajsze podśmiechujki, niektórych kolegów (tak @mario1971 to o Tobie 😉) postanowiłem dać mu ostatnią szansę. Ma czas do końca przyszłego tygodnia i albo się ogarnie albo bazarek. Późni się regularnie 5 sekund dziennie, czego nie akceptuję. Wolałbym żeby przyspieszał np. 10. Wszystko robię na ostatnią chwilę, gdy zegarek się spieszy to chwila ostatnia jest dopiero przedostatnia a ja mieszczę się w czasie 😉😎

28FB86BD-2AB6-4EAA-ABFF-C27E749C6760.jpeg

Masz lajka, ale za koszulę, bo zegarek powinieneś faktycznie sprzedać za takie opóźnienia. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

OI000015.jpg

W końcu dotarł. Gratuluję zakupu! 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
53 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Masz lajka, ale za koszulę, bo zegarek powinieneś faktycznie sprzedać za takie opóźnienia. 

Mariusz to leciwa kurtka m65, może rzeczywiście, z racji wieku, zrobiła się cieniutka jak koszula 😉 Najgorsze, że od zegarmistrza mnie pogonili i niewerbalnie dali do zrozumienia co sądzą o kolesiu, który chce otwierać półroczny zegarek. Na ich zegarkowym "wariografie" (nie pamiętam nazwy urządzenia ale jakaś podobna do tego co znam z pracy) wyszło - 5 na koronce, -2 tarcza do góry, -4 tarcza w dół, 0 koronka do góry. Z tego wynika, że powinienem zacząć nosić go na prawym ręku 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wodolej napisał(-a):

Co tam witka, jak centymetry nadgarstkowe poszły w inne ważne miejsca, sam o tym niedawno  wspominałeś 😉 A propos regulacji. Pisząc post w pociągu sam na to wpadłem. Zaraz idę na Żelazną, @eye_lip kiedyś polecał a blisko mam z roboty.

Też się tam wybieram z moim zenkiem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

Taka nowinka dzisiaj wpadła😉

 

 

Ciekawostka, inspiracje jakby znajome 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.