Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

@Paulus57 @alpaczino dzięki, kiedyś kupiłem go tak trochę przypadkowo, ale został.

Kupiłem na oficjalnej stronie, ale wysyłkę organizował mpm z Bielska Białej. Nie wiem czy nie oferują ich na aledrogo koło oficjalny sprzedawca.

Jestem rozdarty między divery a pilot/field.

Edytowane przez petruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, petruss napisał(-a):

@Paulus57 @alpaczino dzięki, kiedyś kupiłem go tak trochę przypadkowo, ale został.

Kupiłem na oficjalnej stronie, ale wysyłkę organizował mpm z Bielska Białej. Nie wiem czy nie oferują ich na aledrogo koło oficjalny sprzedawca.

Jestem rozdarty między divery a pilot/field.

Zajrzałem na stronę Prima i... przeżyłem szok, gdy zobaczyłem cenę limitki za ponad 11k zł!. Potem przeskoczyłem z 10 stron i drogo i nudno. Jedynie ten Twój jest fajny, no i reedycja "telewizorka", ale ten ostatni też tani nie jest jak na kwarca - 650 zł (w promocji). Tak, że Czechy sobie tymczasem odpuszczam. A ten Twój drogi był?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale prim ma "jakby" 2 firmy, albo są 2 primy, był nawet na forum artykuł o tym.

Zajrzałeś pewnie na tą stronę gdzie jest orlik na własnym mechanizmie. Ja brałem na tańszej. Kosztował tyle co seiko 5.😉 

 

 

Brałem tu: https://eshop.prim-hodinky.cz/pl/kategorie/meskie

 

Nie wiem co teraz mają, ale mięli nawet coś z trytem.

Edytowane przez petruss
Dopisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, petruss napisał(-a):

Ale prim ma "jakby" 2 firmy, albo są 2 primy, był nawet na forum artykuł o tym.

Zajrzałeś pewnie na tą stronę gdzie jest orlik na własnym mechanizmie. Ja brałem na tańszej. Kosztował tyle co seiko 5.😉 

 

 

Brałem tu: https://eshop.prim-hodinky.cz/pl/kategorie/meskie

 

Nie wiem co teraz mają, ale mięli nawet coś z trytem.

Z tą ceną "Seiko 5" byłbym ostrożny. ostatnio jeden z Kolegów wystawił na bazarku z tej serii za 2k zł! ;) Jakby ze złota był, choć kolor się zgadzał. :) 

A oglądałem tą samą stronę. I tam są takie perełki jak tourbillon za 45.610 zł i taki na oko bardzo zwykły za 11.110 zł. Załączam fotki poglądowe. 

 

 

CZECH MADE - CHECK MATE! :) 

 

 

 

 

orloj-1410-tourbillon-rose-2.png

11147.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, petruss napisał(-a):

Ale nawet takie retro wygląda ciekawie (+ foto wahnika) https://eshop.prim-hodinky.cz/pl/prim-retro-automatic-21?variantId=14116

Nie moje klimaty, ale wiem, że takie zimne tarcze wielu z nas ceni. Jak już "ceni", to dlaczego tak drogo!? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Nie moje klimaty, ale wiem, że takie zimne tarcze wielu z nas ceni. Jak już "ceni", to dlaczego tak drogo!? ;) 

 

Pewnie przez ten specjalny rotor😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, petruss napisał(-a):

 

Pewnie przez ten specjalny rotor😉

Rzeźbiony scyzorykiem przez właściciela. Koszt robocizny szefa najwyższy - wiadomo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.