Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, paul221 napisał(-a):

Pewnie, że dawali, tyle że damskie😏

W takim razie zaginął razem z kasą;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dnlaie napisał(-a):

Fabrycznie ten model występuje na bransolecie / ale na razie (z kilku powodów) wrzuciłem go na pasek

Rozstaw uszu zegarka wynosi 18mm i taki początkowo zamówiłem - jednak prześwitywały teleskopy (co raziło mnie w oczy / dlatego dokonałem zwrotu)

Potem zamówiłem pasek o rozstawie 19mm i wcisnąłem go na uszy (ostatnio robię tak coraz częściej, aby uniknąć powyższego efektu) / lecz w tym przypadku uznałem, że zwężanie przy klamerce na 16mm to trochę mało i odczuwałem dyskomfort

Ostatecznie pokusiłem się o kolejny - 19mm/18mm i dla mnie teraz jest ok (tym bardziej, że trochę lepszy jakościowo)

IMG_20220306_114019 (002) — kopia2.jpg

 

Jak dla mnie ten pasek tu w ogóle nie pasuje, do nurka byłby spoko ale do niego to bardziej by mi pasował cieniutki krokodyl, albo coś innego błyszczącego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.03.2022 o 20:07, marcinw7982 napisał(-a):

Drugi dzień noszenia i coraz bardziej się podoba, jutro będzie ze mną cały dzień. 

Po kilku tygodniach będę wiedział  jak mi z nim jest :)

myślę, że z nim zostaniesz. leciutki, nieźle się nosi, wbrew pozorom całkiem czytelny. też kupiłem na zasadzie "najwyżej pójdzie do ludzi" i został. gorzej, dokupiłem jeszcze białą "damkę" z tej serii.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dnlaie napisał(-a):

Fabrycznie ten model występuje na bransolecie / ale na razie (z kilku powodów) wrzuciłem go na pasek

Rozstaw uszu zegarka wynosi 18mm i taki początkowo zamówiłem - jednak prześwitywały teleskopy (co raziło mnie w oczy / dlatego dokonałem zwrotu)

Potem zamówiłem pasek o rozstawie 19mm i wcisnąłem go na uszy (ostatnio robię tak coraz częściej, aby uniknąć powyższego efektu) / lecz w tym przypadku uznałem, że zwężanie przy klamerce na 16mm to trochę mało i odczuwałem dyskomfort

Ostatecznie pokusiłem się o kolejny - 19mm/18mm i dla mnie teraz jest ok (tym bardziej, że trochę lepszy jakościowo)

IMG_20220306_114019 (002) — kopia2.jpg

Podobnie jak @kuba1991 uważam, że do takiego klasycznie wyglądającego zegarka lepiej pasowałby pasek typowy dla garniturowców (i niezbyt gruby). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (dziękuję za Wasze sugestie), podobny był to tej pory / jednak obecny bardziej przypadł mi do gustu heh a co będzie dalej - zobaczymy ;)


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Londek napisał(-a):

📸

3D5C949C-0FAD-4E2B-8FEB-A752C2F4E734.jpeg

73A1387C-489F-475D-9F12-564B829CDF49.jpeg

To jak to w końcu? Vratislavia czy Gedania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, Paulus57 said:

To jak to w końcu? Vratislavia czy Gedania? 

Misz masz😉... jak to u mnie😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, oszolom napisał(-a):

myślę, że z nim zostaniesz. leciutki, nieźle się nosi, wbrew pozorom całkiem czytelny. też kupiłem na zasadzie "najwyżej pójdzie do ludzi" i został. gorzej, dokupiłem jeszcze białą "damkę" z tej serii.

Napewno zostaje 🙂, jest świetny tylko jak dla mnie czytelność na minus. 

Białego mam DW5600MW. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Londek napisał(-a):

Misz masz😉... jak to u mnie😅

Poza tym nie ma takiego miasta jak Londyn, jest tylko Lądek Zdrój. No chyba, że za granicą... 

11 minut temu, Dnlaie napisał(-a):

Panowie (dziękuję za Wasze sugestie), podobny był to tej pory / jednak obecny bardziej przypadł mi do gustu heh a co będzie dalej - zobaczymy ;)

Na koniec "sakramentalne" - to Ty nosisz i Tobie musi się podobać. Mędrkowie won! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dnlaie napisał(-a):

Fabrycznie ten model występuje na bransolecie / ale na razie (z kilku powodów) wrzuciłem go na pasek

Rozstaw uszu zegarka wynosi 18mm i taki początkowo zamówiłem - jednak prześwitywały teleskopy (co raziło mnie w oczy / dlatego dokonałem zwrotu)

Potem zamówiłem pasek o rozstawie 19mm i wcisnąłem go na uszy (ostatnio robię tak coraz częściej, aby uniknąć powyższego efektu) / lecz w tym przypadku uznałem, że zwężanie przy klamerce na 16mm to trochę mało i odczuwałem dyskomfort

Ostatecznie pokusiłem się o kolejny - 19mm/18mm i dla mnie teraz jest ok (tym bardziej, że trochę lepszy jakościowo)

IMG_20220306_114019 (002) — kopia2.jpg

Fajny efekt, lepiej niż na bransie zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.