Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, SLAWEK 01 said:

Czyżby Bulova?😆


U mnie Timex i Bulova wiodą prym 😉

2 hours ago, CzasNaZdjecia said:

Orphelia Master Chronograph. Taniość i to naprawdę mocno (Amazon - 226 zł, darmowa dostawa w 1 dzień) - szybki zakup na spontanie jako guilty pleasure i zaspokojenie nałogu zegarkowego… 42 mm - bardzo spoko, 20 mm szerokość paska - idealnie, bo mam całe pudełko takich do przebierania, a do białej tarczy to wszystko pasować będzie.

 

Wykonanie uczciwe jak za te pieniądze. Bezel dwukierunkowy (jak na mój gust ciut za lekko chodzi, ale na szczęście nie lata), ze szklaną wkładką, która przyjemnie łapie refleksy i nie wygląda „tanio”. Szkiełko mineralne, z jakimś tam AR, fajnie lekko wypukłe - przezierność bardzo dobra no i pod żadnym kątem nie robi się „mgiełka”. Bransa budżetowa, ale nie dramatycznie - ma pełne ogniwa, pełne end linki. Luma? Coś tam jest…

 

Moim zdaniem w tej grupie cenowej to niegłupi taki zupełnie biały worldtimer za 226 zł. Są też czarne, jakby ktoś chciał.

 

 

3A80C17A-91ED-4F43-8FC4-E078E31D4707.jpeg

3A83FD7E-8A45-40D8-800A-BD46AB1FBAC1.jpeg


Niby tylko czarno biało (lub na odwrót), a oczopląsu idzie dostać 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz, się człowiek całe życie uczy jednak ... to wyszedłem na ignoranta niedouczonego. Myślałem, że to stałe teleskopy 🤣

ps a pasek piękny jak to od Filipa, klasa. Zakładaj, ciepło jest w dzień.

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sviety napisał(-a):

No patrz, się człowiek całe życie uczy jednak ... to wyszedłem na ignoranta niedouczonego. Myślałem, że to stałe teleskopy 🤣

ps a pasek piękny jak to od Filipa, klasa. Zakładaj, ciepło jest w dzień.

Stałe teleskopy to historia Panerai, ale były też jego piętą achillesa 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby toto na czymś w rodzaju nato wyglądało i czy ktoś próbował 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, sviety napisał(-a):

Ciekawe jakby toto na czymś w rodzaju nato wyglądało i czy ktoś próbował 🤔

Nie idź tą drogą🚷‼️😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, szuwi napisał(-a):

Fajnego dnia! 🙂

 

20220315_093938.jpg

Taki zegarek to typ, którego przynajmniej od czasu do czasu chciałoby się nosić spodem do góry. Nie umniejszając nic jego tarczy. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.