Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Ja także lubię zegarki śmieszne, ale ten jakoś arbuzowy klimat nie do końca do mnie przemawia. 

Trochę się pogubiłem. Proszę o przetłumaczenie ;).

Chodzi mi czy warto kupować chińskie zegarki ? Jak z ich  jakością i wykonaniem ? Zdjęcia zdjęciami a na żywo ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, unadarek napisał(-a):

Chodzi mi czy warto kupować chińskie zegarki ? Jak z ich  jakością i wykonaniem ? Zdjęcia zdjęciami a na żywo ? 

Mam ich kilkadziesiąt i nie zamierzam zaprzestać zakupów kolejnych ;). To chyba odpowiedź która mówi wszystko? :) Wg mnie najlepszy stosunek jakości do ceny, jedyne to co ich krytykom może nie odpowiadać to korzystanie z wzorów już znanych, ale są takie firmy z Chin, które także są innowacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Mam ich kilkadziesiąt i nie zamierzam zaprzestać zakupów kolejnych ;). To chyba odpowiedź która mówi wszystko? :) Wg mnie najlepszy stosunek jakości do ceny, jedyne to co ich krytykom może nie odpowiadać to korzystanie z wzorów już znanych, ale są takie firmy z Chin, które także są innowacyjne.

a dzięki -  o to mi chodzi - bo widziałem dosłowne kopie chińskie  niektórych modeli - i nie wiem jak do tego się odnosić czy to legalne ? bo nie ukrywam ze niektóre mi się podobały i nie były drogie :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

a dzięki -  o to mi chodzi - bo widziałem dosłowne kopie chińskie  niektórych modeli - i nie wiem jak do tego się odnosić czy to legalne ? bo nie ukrywam ze niektóre mi się podobały i nie były drogie :) 

Czym innym jest homar (kopia lub podobny z prawdziwym znakiem firmowym) a czym innym kopia (zegarek udający produkt innej firmy z  zastrzeżonym znakiem firmowym). To drugie jest nielegalne i bez wątpienia naganne. Homary to legalne namiastki z reguły znacznie droższych pierwowzorów. Czym innym jest np. Pagani Design naśladujący Rolexa a czym innym niby-Rolex robiony mniej lub bardziej udolnie (fałszywka). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Czym innym jest homar (kopia lub podobny z prawdziwym znakiem firmowym) a czym innym kopia (zegarek udający produkt innej firmy z  zastrzeżonym znakiem firmowym). To drugie jest nielegalne i bez wątpienia naganne. Homary to legalne namiastki z reguły znacznie droższych pierwowzorów. Czym innym jest np. Pagani Design naśladujący Rolexa a czym innym niby-Rolex robiony mniej lub bardziej udolnie (fałszywka). 

a dzięki jeszcze raz  -no tak kiedyś tam czytałem o tym tylko tak jakoś wyleciało z głowy - skoro mówisz ze Pagani jest OK - to szkoda że przepuściłem sobie tego nurka bo mi się podobał :)  ale jak cśs się trafi to nie będę wybrzydzał :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Jareknr1 napisał(-a):
Piekny. Ile wynosi rezerwa chodu po tym recznym nakreceniu i jak dokladnie chodzi?

Też mi się podoba. Przyjechał dobrze wyregulowany, ok.+2 s/dobę, rezerwy nie testowalem, ale pewnie z 40 godzin pociągnie.
 

img__20220402_152310..jpg

Edytowane przez emzet
poprzednie zdjęcie mechanizmu było poniżej wszelkiej krytyki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, unadarek napisał(-a):

a dzięki jeszcze raz  -no tak kiedyś tam czytałem o tym tylko tak jakoś wyleciało z głowy - skoro mówisz ze Pagani jest OK - to szkoda że przepuściłem sobie tego nurka bo mi się podobał :)  ale jak cśs się trafi to nie będę wybrzydzał :) 

Tak konkretnie to nie pisałem, że Pagani jest OK, ale jest ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, alpaczino napisał(-a):

Odważnie i oryginalnie. emoji1320.pngemoji1303.png
Też się nad nim zastanawiam.
 

Ja również poważnie myślałem o tym citku, ale jak zobaczyłem jaki to grubas to mi przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bogdan57 napisał(-a):

jeszcze jeden

bulova.thumb.jpg.a21606a500d1b18ab2866b1398af29ac.jpg

B. fajny podobny do Łomegi ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.