Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, unadarek napisał(-a):

a... gdzie reszta ? :) 

 

Zapięcie od bransolety Omegi często bywa droższe od całego "chińczyka" ;). Powinno Ci wystarczyć :)

22 minuty temu, unadarek napisał(-a):

 

Automaty i Automaty - przypominam w latach 70 XX wieku   rozpoczęła się rewolucja kwarcowa - a oto jeden z wielu owoców tego wydarzenia :) 

 

IMG_20220412_094938.thumb.jpg.0aa6e212fef3667d30e04ed5f3cb98cc.jpg

Jakoś tak, ciągle nieskutecznie, przymierzam się do szwajcarskich kwarców. Ta Twoja Hanowa robi całkiem przyjemne wrażenie. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Zapięcie od bransolety Omegi często bywa droższe od całego "chińczyka" ;). Powinno Ci wystarczyć :)

Jakoś tak, ciągle nieskutecznie, przymierzam się do szwajcarskich kwarców. Ta Twoja Hanowa robi całkiem przyjemne wrażenie. :) 

- Ja chcę ich parę kupić bo są fajne - chciałem kupić - casio mdv 106 ale ten mi sie lepiej spodobał bo ma:  szafir - ronda 715 -zakręcana koronka- wr200 - zakręcany dekiel - dobre wykonanie -  czego chcieć od zegarka więcej,  zaznaczam że te Rondy 715 mają dobre długości trzymania na baterii ok 4 lat - miesięczna odchyłka -10 +20 sekund  wygląd dla mnie ładniejszy  :)  Potem pokaże Ci następie - super są  - wadą jest niestety ta bateria wolałbym solarne lub automaty bo pospolite bateryjkowe to przeżytek - ale dla jakości wykonania przeboleje to ... zamierzam  założyć Klub Miłośników Swiss Militari bo nie widziałem jeszcze - jest tylko Vixtorinox - cena są naprawdę super - szczególnie  w amazon jak są promocje. Polecam z kwarców szczególnie że większość jest z Szafirem z antyrefleksem no i szukać z Rondami lub Eta - z Iso tak sobie bo też są :) - automaty też maja w mniejszej ilości są fajne. Vitiriniox INOX pancerny zegarek- niestety też w baterii ale jest i wersja automatu ale  drogie, bateria też drogowate - to też możesz popatrzeć - świetny jest. Zamiast Vixtorinoxa można brać WENGER bo są robione na tej samej linii - zresztą Vixtorinox wchłonął WENGER  i robią zegareczki oprócz oczywiści  noży :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, dodge66 napisał(-a):

 

Dzięki! :)

 

 

Reszta również obecna :D


khOG6si.jpg

Super !!! Piękna sztuka :) 

4 minuty temu, dodge66 napisał(-a):

 

Małe ogniwo bransolety Omegi często bywa droższe od całego chińczyka ;)

Co nie oznacza, że 100 ogniw Omegi daje więcej radości niż jeden, cały chińczyk :P

 

 

Wenger miał kiedyś bardzo udane modele EDC, miło go wspominam :)

 

yGSiupj.jpg

no to już zbieram na pierwsze ogniwo .. krok po kroczku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dodge66 napisał(-a):

 

 

Co nie oznacza, że 100 ogniw Omegi daje więcej radości niż jeden, cały chińczyk :P

 

 

 

 

 

Najważniejsza jest umiejętność cieszenia się z tego co się posiada i jednocześnie nie martwienie się brakiem tego o czym tylko marzymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, United123 napisał(-a):

Dziś odkurzymy automat 😎

00A84D18-A30A-4FFB-8723-127C619CE5D7.jpeg

Zabrzmiało bojowo ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.