Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Londek napisał(-a):

FEE6D4D4-9946-442A-87C0-7F24EDACF3E1.jpeg

CD3FB55D-D62A-4A28-A234-CF74E61589D8.jpeg

Kusisz tym Ratio. Chodzi mi po głowie a na dodatek do 30.04. zniżka 15%, przy i tak stosunkowo niskiej cenie wyjściowej...

Jak oceniasz wykonanie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Londek napisał(-a):

Nawet się nie czaj... zamawiaj😉 Solidna bezobsługowa bateryjka. 

Ja kupiłem to Ratio z trzy lata do tyłu za £45.  
Kurczę, za te pieniądze dostajesz naprawdę solidny zegarek. Szafir, bezel centruje, nie ma luzów i klika aż miło👌🏻 Do tego sekunda ląduje tam gdzie powinna, a luma to czysty 🔥 Data też idealnie siedzi w okienku.

Dodam też że ori guma też jest całkiem niezła😉 (czarny mat, sygnowana klamra). 

23E4FF13-F5CA-4317-A79A-71EFFB7C6019.jpeg

Twoja cena już nieaktualna pewnie, chyba że masz lepsze źródło, niż CW? Ja raczej nurka kupiłbym w wersji automatycznej, ale ten model co masz chyba jest tylko w kwarcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, Paulus57 said:

Twoja cena już nieaktualna pewnie, chyba że masz lepsze źródło, niż CW? Ja raczej nurka kupiłbym w wersji automatycznej, ale ten model co masz chyba jest tylko w kwarcu?


Ja kupiłem nowego z ebay’a... na CW w tym czasie najtaniej były po £65 jak dobrze pamietam. Ta wersja to Quartz. 
Miałem też tysiąca, ale zegarek całkowicie mi nie siadł. Dziwna koperta, do tego tak ostro wykończona że było można się nią ogolić. 

6019B2B6-EE48-4C50-AD6C-1339ABDBAC81.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Londek napisał(-a):


Ja kupiłem nowego z ebay’a... na CW w tym czasie najtaniej były po £65 jak dobrze pamietam. Ta wersja to Quartz. 
Miałem też tysiąca, ale zegarek całkowicie mi nie siadł. Dziwna koperta, do tego tak ostro wykończona że było można się nią ogolić. 

6019B2B6-EE48-4C50-AD6C-1339ABDBAC81.jpeg

No właśnie mi ten 1000 podobał się, ale wymiar i grubość zalecały ostrożność. Chyba jednak z takimi parametrami pozostawię na liście Deep Blue (niestety droższe). Ostra koperta to nie jest to co chciałbym mieć na przegubie. Dzięki za podpowiedzi. Kwarc nurek wydaje się krótkoterminowym nurkiem, do pierwszej wymiany baterii. Z drugiej strony 95%, w tym moje, wody poza łazienkową nie widzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

No właśnie mi ten 1000 podobał się, ale wymiar i grubość zalecały ostrożność. Chyba jednak z takimi parametrami pozostawię na liście Deep Blue (niestety droższe). Ostra koperta to nie jest to co chciałbym mieć na przegubie. Dzięki za podpowiedzi. Kwarc nurek wydaje się krótkoterminowym nurkiem, do pierwszej wymiany baterii. Z drugiej strony 95%, w tym moje, wody poza łazienkową nie widzi. 

....lub Eco-Drive !!! 

 

1024558944_Zrzutekranu2022-04-23125754.png.9f2c3510a60b31802dc26ea48b5f8ccb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

....lub Eco-Drive !!! 

 

1024558944_Zrzutekranu2022-04-23125754.png.9f2c3510a60b31802dc26ea48b5f8ccb.png

Panie, pod wodą słońca nie łapie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Panie, pod wodą słońca nie łapie...

... a ktoś zmierzasz tam siedzieć 6 miesięcy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał władze sprawcą to nakazałbym wszystkim firmą zegarkowych przejście z baterii zwykłych na zasilane solarnie - pierwsze ekologia - drugie nikt by przynamniej prze ok 10-20 lat nie pchał łapek do zegarka po trzecie są dokładniejsze i bardziej bezobsługowe od automatycznych - co nie znaczy że nie lubię automatycznych - automat to kwintesencja zegarka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Londek napisał(-a):

W moim polubiłem właśnie kształt koperty, paskowy potwór, szczególnie siadają wszelkiej maści Nato’sy (nie jestem pewien czy nie są to te same komponenty co w DB... a przynajmniej robione przez te same zwinne łapki😉). 
Co do baterii, to już ją wymieniałem... nasmarowany oring, dekiel dokręcony i wszystko graje😜 U mnie jak i u ciebie takie same wody zegarek widzi... No może wilgoci na wyspach jest trochę więcej😉

F41E1FCF-DA4E-4855-A20F-5064B5D4C290.jpeg

4EDC6783-E1A5-4109-B180-ECB3275F9EAE.jpeg

No, niestety ostatnio parę sztuk doszło do kolekcji (nawet nie zdążyłem ich tu jeszcze pokazać), ale jeszcze tydzień promocja i jak portfel ani żona nie wybiją mi tego z głowy, to szanse spore... ;) 

28 minut temu, unadarek napisał(-a):

... a ktoś zmierzasz tam siedzieć 6 miesięcy :) 

No, ale jak ma na przykład WR 300 atm? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mateo napisał(-a):

20220423-133130.jpg

 

Ja tu dyskutuję o drobnicy a tu taki piękny Zenith wjeżdża!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

No, niestety ostatnio parę sztuk doszło do kolekcji (nawet nie zdążyłem ich tu jeszcze pokazać), ale jeszcze tydzień promocja i jak portfel ani żona nie wybiją mi tego z głowy, to szanse spore... ;) 

No, ale jak ma na przykład WR 300 atm? :) 

no masz przykład - i co chcieć od nureczka - nie otwierasz - fajnie wygląda ima wr300 z certyfikatem  i kosztuje ok 1K 

 

Citizen Promaster BJ8050-08E

 

540485817_Zrzutekranu2022-04-23134118.thumb.png.6c36434afa5045e8f8aa0cb6bf30740c.png

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.