Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Szyszkops napisał(-a):

emoji4.png

 

Siakieś nowe?


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szyszkops napisał(-a):


Niestety nie emoji18.png żaden emoji56.png

 

Przymiarki zawsze spoko


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Korzystając z wycieczkowej okazji na moim nadgarstku zagościło dzisiaj kilka ciekawych zegarków. Przez godzinę padał deszcz i schronienie znaleźliśmy w galerii handlowej.

fe00fd8c60fdc3eea2434f94741af3a2.jpg

372a3a641fbe4b0c3119b9500a7daae1.jpg

28603caccc1915b3b02dac0b4c855d63.jpg

8afe46870352c1cd388fb554c03f14ea.jpg

7cf746d871d8b9b150a1ec3125a58f64.jpg


bd921b88e6a1974b50692aede2d1ada0.jpg

661c3bd3f6cb53b94f5c7ac8d0cf670e.jpg

Trafiłem też wcześniej do butiku Patek Philippe, ale tam grzecznie mnie poinformowano, że na wizytę trzeba się z wyprzedzeniem umówić. Po takim doświadczeniu do sąsiednich Vacheron Constantine i kilku innych już nawet nie zaglądałem.

P.S. Nowy Pam w rozmiarze 40mm jest super wygodny na średni nadgarstek. Spasował mi doskonale. Tym niemniej ma też poważną wadę. Cenę. emoji23.png

A z tych bardziej przystępnych cenowo, to Mido Multifort okazał się bardzo fajnym zegarkiem i stylistycznie bardzo mi przypasował. Ogromne wrażenie w tej cenie robi pięknie i mocno wypukłe szkło szafirowe. Boki są pięknie zaokrąglone i wysokie, jak hesalit. Pięknie to pasuje do stylu retro tego zegarka.

... mam nadzieje że Wszystkie wziąłeś i pojawia się nie długo na forum - bo to byłaby owocna wycieczka   :) 😁 Piękne sztuki :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Korzystając z wycieczkowej okazji na moim nadgarstku zagościło dzisiaj kilka ciekawych zegarków. Przez godzinę padał deszcz i schronienie znaleźliśmy w galerii handlowej.
Trafiłem też wcześniej do butiku Patek Philippe, ale tam grzecznie mnie poinformowano, że na wizytę trzeba się z wyprzedzeniem umówić. Po takim doświadczeniu do sąsiednich Vacheron Constantine i kilku innych już nawet nie zaglądałem.
P.S. Nowy Pam w rozmiarze 40mm jest super wygodny na średni nadgarstek. Spasował mi doskonale. Tym niemniej ma też poważną wadę. Cenę. emoji23.png
A z tych bardziej przystępnych cenowo, to Mido Multifort okazał się bardzo fajnym zegarkiem i stylistycznie bardzo mi przypasował. Ogromne wrażenie w tej cenie robi pięknie i mocno wypukłe szkło szafirowe. Boki są pięknie zaokrąglone i wysokie, jak hesalit. Pięknie to pasuje do stylu retro tego zegarka.

Piękne sztuki.

Jeśli miałbym wybrać jeden, to tylko i wyłącznie Aqua Terra


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... mam nadzieje że Wszystkie wziąłeś i pojawia się nie długo na forum - bo to byłaby owocna wycieczka     Piękne sztuki  

Troszkę za drogie, żeby tak hurtem nabyć .
Chociaż dzisiaj, po spacerze po placu Vendome, gdzie mieszczą się butiki najdroższych marek, mam wciąż jeszcze wrażenie, że Omega albo Pam, to w sumie takie „tanie marki”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.