Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):


Troszkę za drogie, żeby tak hurtem nabyć emoji6.png.
Chociaż dzisiaj, po spacerze po placu Vendome, gdzie mieszczą się butiki najdroższych marek, mam wciąż jeszcze wrażenie, że Omega albo Pam, to w sumie takie „tanie marki”. emoji23.png

heheh ogólnie to nie wiem co napisać - bo masz racje,  przedział 17-30 tys za zegarek nie wiem jak określić - czy to mało czy dużo - dla jednych akceptowalne ceny  dla innych kosmos cenowy - są to świetne jakościowo, wizualnie marki które trzymają poziom,  wiec tego trzymajmy się :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piękne sztuki.
Jeśli miałbym wybrać jeden, to tylko i wyłącznie Aqua Terra

AT jest bardzo fajna, wizualnie bardzo mi się podoba i też mi się tak kiedyś wydawało. Kiedyś już mierzyłem i mi nie podeszła z powodu grubości. Czar trochę wtedy prysł. Dzisiaj było lepiej, ale to chyba nigdy nie będzie zegarek w którym miałbym wrażenie świetnego dopasowania na nadgarstku.
W tym kontekście, ten nowy, mały Pam robi świetne wrażenie. Nie jest ani za duży, ani za beczułkowaty. Świetnie siadł mi na nadgarstku. No i polubiłem ten „ficzer” z lewarkiem dopychającym koronkę do koperty. Obawiam się, że gdybym miał taki zegarek, to bawiłbym się tym lewarkiem nieustannie . Bardzo przyjemnie to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, kornel91 napisał(-a):

9Eobwbm.jpeg

8QXOzit.jpeg 

Gdybym nie odchudzał mojego portfela zbyt często, już bym go miał... Ach, te dylematy... Szuflada, czy dwa na zmianę (kłujące bogactwem ;))?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Gdybym nie odchudzał mojego portfela zbyt często, już bym go miał... Ach, te dylematy... Szuflada, czy dwa na zmianę (kłujące bogactwem ;))?

No właśnie zbyt często odchudzasz portfel ale myślę, że byłoby więcej niż dwa i tak 😀

Używanego Gts idzie dostać za 2,5k.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kornel91 napisał(-a):

No właśnie zbyt często odchudzasz portfel ale myślę, że byłoby więcej niż dwa i tak 😀

Używanego Gts idzie dostać za 2,5k.

Niestety zbyt wiele mi się naraz podoba... Na szczęście dotyczy to tylko zegarków, bo z kobietami już kontroluję i jestem wierny swojej żonie.

Kiedyś podsumowałem swoje zbiory i wyszło mi, że nowy Rolek i może jeszcze jakiś "tani" GS by się zmieścił, ale nie wyobrażam sobie mieć tak mało. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Gdybym nie odchudzał mojego portfela zbyt często, już bym go miał... Ach, te dylematy... Szuflada, czy dwa na zmianę (kłujące bogactwem ;))?

sprzedaj wszystkie i kup z trzy - jak się znudzą trzy sprzedaj trzy kup z powrotem 63 :) przerolujesz je a ile uciechy byłoby przy sprzedawaniu i kupowaniu - a tak bez ruchu marazm i stagnacja :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.