Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, pmwas napisał(-a):

Od wczoraj Sputnik...

 

D85205D4-1D06-4858-B0D2-82E54DBEF928.thumb.jpeg.a76e9e40471188dd8e7d7580ae820cef.jpeg

 

...zapiernicza po orbicie.

Kolezanka pytała czemu mam zegarek z meduzą :D

Z kobiet to Tierieszkowa miała pojęcie o sputnikach. ;) Obecnie mój numer 1 na liście zakupów, czekam tylko aż portfel napęcznieje albo żona mi kupi (obiecała prezent :)). Ten sekundnik to rewelacja, zastanawia mnie mechanizm jak to zrobili? Wiesz może? Możesz zdradzić, gdzie go kupiłeś i czy można wybierać numer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, pmwas napisał(-a):

Od wczoraj Sputnik...

 

D85205D4-1D06-4858-B0D2-82E54DBEF928.thumb.jpeg.a76e9e40471188dd8e7d7580ae820cef.jpeg

 

...zapiernicza po orbicie.

Kolezanka pytała czemu mam zegarek z meduzą :D

 

5 minut temu, peri napisał(-a):

Powrócił po przeglądzie z okazji 10 urodzin.be570487bf7857784b3ae256292bf35e.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

3 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

eMpAEln.jpg

S8ENF7a.jpg

Człowiek chwali się jakimś chinolem (nawet niezłym) a Wy tu takie armaty pokazujecie... :) 

Wszystkie piękne - gratuluję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Z kobiet to Tierieszkowa miała pojęcie o sputnikach. ;) Obecnie mój numer 1 na liście zakupów, czekam tylko aż portfel napęcznieje albo żona mi kupi (obiecała prezent :)). Ten sekundnik to rewelacja, zastanawia mnie mechanizm jak to zrobili? Wiesz może? Możesz zdradzić, gdzie go kupiłeś i czy można wybierać numer?

 

Kupilem na Allegro :)

mechanicznie jest banalnie proste - przezroczysty dysk zamiast sekundnika. Jest z założenia wyważony, wiec nie powinien (mimo większej masy) przeszkadzać mechanizmowi w pracy... wiec myślę, że bez dodatkowych modyfikacji


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pmwas napisał(-a):

 

Kupilem na Allegro :)

mechanicznie jest banalnie proste - przezroczysty dysk zamiast sekundnika. Jest z założenia wyważony, wiec nie powinien (mimo większej masy) przeszkadzać mechanizmowi w pracy... wiec myślę, że bez dodatkowych modyfikacji

Dzięki. Jakaś prywatna oferta, czy sprzedaż "regularna"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, gienek74 napisał(-a):

Polacy nie gęsi...:)

 

 

IMG_20220426_105620711_BURST003.jpg

i mają swój język... którego poza nimi nikt nie rozumie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.