Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, OperatorkaKosiarki napisał(-a):

2972B9BD-53D8-4B92-BFC0-C8500A5F5A0D.jpeg

Pięknie dobrany pasek. Potwierdzasz i w tym teorię, że kobiety widzą więcej kolorów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miłej, słonecznej niedzieli
 
IMG_20220508_110847.thumb.jpg.f87c26639b919b95ca676d52a209ae8b.jpg
To rzepak w tle? Świetny widok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mikas napisał(-a):

emoji7.png

Zgadza się. Za siatką mam już morze rzepaku i lasy😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MasterMind napisał(-a):

102-1.jpg

Tudory jakie prezentujesz zaprzeczają mojej wcześniejszej teorii, że to nudna marka. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Tudory jakie prezentujesz zaprzeczają mojej wcześniejszej teorii, że to nudna marka. :) 

... w każdej znajdziesz ciekawe modele tylko trzeba poszukać  :)  a inna sporawa że firmy poszły po rozum do głowy i zobaczyły że jest wzięcie na wszystko diveropodobne i zaczęły klepać zegarki diveropodobne co nie jest złe i daje szeroki wybór - a grona miłośników takiego typu zegareczków jest szerokie tak jak i Pilotów :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

... w każdej znajdziesz ciekawe modele tylko trzeba poszukać  :)  a inna sporawa że firmy poszły po rozum do głowy i zobaczyły że jest wzięcie na wszystko diveropodobne i zaczęły klepać zegarki diveropodobne co nie jest złe i daje szeroki wybór - a grona miłośników takiego typu zegareczków jest szerokie tak jak i Pilotów :) 

W każdej pewnie nie, na szczęście bo zbyt wiele by się nie dało upolować, ale poszukiwanie to skuteczna metoda na potęgowanie pokus. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

W każdej pewnie nie, na szczęście bo zbyt wiele by się nie dało upolować, ale poszukiwanie to skuteczna metoda na potęgowanie pokus. ;) 

pewnie w każdej - oczywiście mówimy o firmach na każdą kieszeń - a nie firmach dla milionerów - chodź kto wie ... poszukiwanie to kwestia indywidualnego odbioru i gustu oraz jak piszesz  pokusy  - i to daje ten standardowy wzorzec - jakim jest zegarek podwodny a firmy już sobie kombinują z tarczami, bezelami, itd... a klient zadowolony bo jak nie tu to tu znajdzie co mu się podoba i tak powinno być  :) 

przykład: Adriatica i Atalntic niby firmy spokojne a proszę bardzo diveropodobne zegareczki  w rozsądnej cenie 

1275406558_Zrzutekranu2022-05-08164658.png.101884bbdc10ed5df6acd159e42bde0e.png1942918682_Zrzutekranu2022-05-08164630.png.7a9f9e2039b17c5a6ebb01a3533755cf.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, unadarek napisał(-a):

 

Co to model Adriatiki? Spodobał mi się 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, paul221 napisał(-a):

Co to model Adriatiki? Spodobał mi się 😊

fajne obydwa - tak pierwsze lepsze - ale i mi się podobają - a to ten model: Adriatica A8317.5115Q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, unadarek napisał(-a):

pewnie w każdej - oczywiście mówimy o firmach na każdą kieszeń - a nie firmach dla milionerów - chodź kto wie ... poszukiwanie to kwestia indywidualnego odbioru i gustu oraz jak piszesz  pokusy  - i to daje ten standardowy wzorzec - jakim jest zegarek podwodny a firmy już sobie kombinują z tarczami, bezelami, itd... a klient zadowolony bo jak nie tu to tu znajdzie co mu się podoba i tak powinno być  :) 

przykład: Adriatica i Atalntic niby firmy spokojne a proszę bardzo diveropodobne zegareczki  w rozsądnej cenie 

1275406558_Zrzutekranu2022-05-08164658.png.101884bbdc10ed5df6acd159e42bde0e.png1942918682_Zrzutekranu2022-05-08164630.png.7a9f9e2039b17c5a6ebb01a3533755cf.png

Niebrzydkie, ale takich są "miliony". Sam mam podobnego Seagulla. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Niebrzydkie, ale takich są "miliony". Sam mam podobnego Seagulla. 

właśnie o tym mówię - na typie diverka jedzie wiele firm - co nie jest złe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.