Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Będziesz miał obowiązkowo, całą dobę, włączoną telewizję, która Ci będzie mówić jaka godzina i wiele innych przydatnych rzeczy. Czy będziesz tego chciał, czy nie ;). Zegarki pójdą do muzeum. :) 

A Rolexa dostaniesz plastikowego, jak MoonSwatch. 

MoonSwatch jest nawet fajny chodź eta pospolita w środeczku :)  a teraz to lepiej ?  - zegareczki już jako ozdoba teraz nawet młynek do kawy pokazuje która godzina o pralce nie wspomnę a o komórkach tym bardziej  nie wspomnę :) Zegarki w obecnych czasach tylko dla lubiących, zbierających - powoli zrobiły się raczej ozdobnikiem, niż potrzebą !!!

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

IMG_20220509_080711.jpg

 

IMG_20220509_080814.jpg

.. fajny - jakeś informacje na jego temat posiadasz którymi myłbyś się ze mną podzielić ?  :) Czy to nie ma coś  wspólnego z obrońcami wielorybów i innych stworzeń  Sea Shepherd ? 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

MoonSwatch jest nawet fajny chodź eta pospolita w środeczku :)  a teraz to lepiej ?  - zegareczki już jako ozdoba teraz nawet młynek do kawy pokazuje która godzina o pralce nie wspomnę a o komórkach tym bardziej  nie wspomnę :) Zegarki w obecnych czasach tylko dla lubiących, zbierających - powoli zrobiły się raczej ozdobnikiem, niż potrzebą !!!

MoonSwatcha mam w planie, ale ja zawsze mam więcej okazji, niż kasy ;). Jedna okazja będzie jutro pokazana a druga za jakieś 2 tygodnie. Hobby to ozdoba życia. :) 

1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

.. fajny - jakeś informacje na jego temat posiadasz którymi myłbyś się ze mną podzielić ?  :) Czy to nie ma coś  wspólnego z obrońcami wielorybów i innych stworzeń  Sea Sheperd ? 

To raczej konieczność, by nie wkurzać bardziej Seiko. Coś tam wymyślili po angielsku i oto masz "Morskiego Pasterza" a nie "Morskiego Kapitana" :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

MoonSwatcha mam w planie, ale ja zawsze mam więcej okazji, niż kasy ;). Jedna okazja będzie jutro pokazana a druga za jakieś 2 tygodnie. Hobby to ozdoba życia. :) 

niestety zegarkowe  to pienięznochłonne :)  może lepiej kapsle od piwa zbierać :) ale przy kapslach  istnieje inne niebezpieczeństwo ...:) ehhhh tak źle i tak nie dobrze :) 

 

MoonSwatch jest fajny tylko odbarwia sie :) nie wiem co za farbę na niego położyli , ale można mieć niebeską rękę :) a poza tym odrobina luksusu .... Omegowego :)  Pokazuj pokazuj co tam zakupiłeś :) Premiera znaczy jutro ... :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, rafalmosty napisał(-a):

😉

 

 ......może już się znudził 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, unadarek napisał(-a):

...ale fajne :) 👍😁🍻

Mam go ze trzy lata i czasem, jak mi się przypomni to założę dla fanu :)

2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Fajne, bo chińskie ;).

A co teraz nie jest chińskie w mniejszym lub większym stopniu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Ja jestem stały w uczuciach😉 zreszta, jak taki fajny zegar, miałby się tak szybko znudzić?😎

C5A7FF3C-1DB5-4C85-98BC-7D93E58F4B14.jpeg

Taki sam na drugi przegub, bo Ci się sylwetka zdeformuje. ;) 

10 minut temu, Enkil napisał(-a):

Mam go ze trzy lata i czasem, jak mi się przypomni to założę dla fanu :)

A co teraz nie jest chińskie w mniejszym lub większym stopniu? 

W mniejszym stopniu chińskie są szwajcary. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

W mniejszym stopniu chińskie są szwajcary. :) 

A to na pewno, ale za to w całkiem chińskich wszystkie części są oryginalne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Taki sam na drugi przegub, bo Ci się sylwetka zdeformuje. ;)  

Eee.. tam, na siłkę nie chodzę, to muszę sobie w inny sposób bicki napompować, stąd u mnie w pudełku ten brąziak, omega chrono, pam itp.😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Enkil napisał(-a):

A to na pewno, ale za to w całkiem chińskich wszystkie części są oryginalne :D

Przynajmniej nie muszą określać w procentach ile może być spoza Chin i w pełni ma prawo używać dumnego znaku: MADE IN P.R.C. ! :) 

Teraz, rafalmosty napisał(-a):

Eee.. tam, na siłkę nie chodzę, to muszę sobie w inny sposób bicki napompować, stąd u mnie w pudełku ten brąziak, omega chrono, pam itp.😉 

No tak, lewa zawsze słabsza, to ten odważnik raczej wyrównuje, niż deformuje. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Fajna ta Omega. Własna, czy przymiarka? Nie widziałem jeszcze takiego modelu. 

 

Przymiarka nowości - CK859.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.