Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, unadarek napisał(-a):

Certina jest dobra choćby na zastosowanie DS - ma pytanko  czy są Timex automaty w stylu nurkowym, militarnym, piloty ? Może wiesz ? 

Nurki możesz znaleźć bez kłopotu na Allegro, ale i sklepach PL także. Co do pilotów to nie wiem, trzeba by sprawdzić a teraz nie mogę. 

1 minutę temu, Cologero napisał(-a):


Dziękuje, choć to tylko Certina emoji846.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bez przesady i kokieterii, to uznany producent a że takiemu jak ja z nimi nie do końca po drodze, to nie ich problem. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Nurki możesz znaleźć bez kłopotu na Allegro, ale i sklepach PL także. Co do pilotów to nie wiem, trzeba by sprawdzić a teraz nie mogę. 

Ok dzięki tak zapytałem znajdę sobie kolekcje timex - ale zapytałem czy są a jeśli są to spoko !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jimmibaton napisał(-a):

 

 

Spodnie oberwały, ale zegarek wygląda na cały! :D;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Wacor napisał(-a):

Taki z bliska 😉

95E0EBFA-4997-4856-AD23-878C935E961E.thumb.jpeg.02dfc25a338491e65b84e2b184f5076b.jpeg

Teraz pokaż tak żeby było coś widać. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Masu napisał(-a):

 

 

Jaka to referencja? :wub:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, TRobert napisał(-a):

IMG20220510104811 (2).jpg

Ciekawie tarcza zmienia kolory. Już byłby mój, tylko ta cena... W tej chwili mimo jego całej atrakcyjności u mnie są bardziej pożądane. Może jakaś wyprzedaż albo inne "takie cuś" zmieni sytuację? ;) 

36 minut temu, Reborn napisał(-a):

FBBE55EF-2C51-42C7-AB87-BD77A492F7EB.jpeg

Jak przyjdzie u mnie czas na pierwszą Eternę, to będzie ten właśnie model. Gratulacje. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Ciekawie tarcza zmienia kolory. Już byłby mój, tylko ta cena... W tej chwili mimo jego całej atrakcyjności u mnie są bardziej pożądane. Może jakaś wyprzedaż albo inne "takie cuś" zmieni sytuację? ;) 

 

W zależności od światła zmienia się bardzo, ale to nic przy tym co pokazuje w tej kwestii zielony Klingert. To dopiero jest kameleon 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TRobert napisał(-a):

 

W zależności od światła zmienia się bardzo, ale to nic przy tym co pokazuje w tej kwestii zielony Klingert. To dopiero jest kameleon 😉

Wydaje mi się, że ten Twój jest łatwiejszy do sfotografowania (z całym szacunkiem dla Ciebie i Twoich talentów ;)), bo ten drugi to chyba tylko na żywo da się ocenić. 

Jak dla mnie VC, to dwa chciałbym mieć, taki jak Twój i Pan Africa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.