Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Cygan a cygan, to może być spora różnica. Niektóre są świetnie zaprojektowane i piękne, a niektóre, nawet drogie, dalej wyglądają jak tani, bazarowy chłam. Zrobić ładny, elegancki, nie wyglądający tandetnie bi-color to nie jest łatwa sztuka. Nie każdej firmie się udaje.
Natomiast zegarki w kopertach w kolorze złotym też potrafią być piękne. W szczególności te vintage’owe i w stylu retro. Sam nie jestem miłośnikiem złotych kopert, ale coś tam w pudełku mam i czasem zakładam. Bo dlaczego nie.
Brąz to bardzo fajny kierunek w ogóle. Lepiej patrzeć jak z czasem brąz patynuje niż jak się PVD wyciera .
P.S. Z tego co kojarzę, to sporo osób (mężczyzn) zaglądających na Forum i szukających porady w wątku „Jaki zegarek…” szuka właśnie zegarka w kopercie bi-color.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, unadarek napisał(-a):

no bo są okazje i nie wiem czy teraz taki kolor w modzie :) ? Kiedyś były fajne potem nie za bardzo ... nie pisze o złotych tylko w kolorze złota 

Wczoraj odebrałem z paczkomatu subika z kopertą w kolorze Rose gold ale żona mi zaanektowala😥. Znowu muszę szukać😉🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Cygan a cygan, to może być spora różnica. Niektóre są świetnie zaprojektowane i piękne, a niektóre, nawet drogie, dalej wyglądają jak tani, bazarowy chłam. Zrobić ładny, elegancki, nie wyglądający tandetnie bi-color to nie jest łatwa sztuka. Nie każdej firmie się udaje.
Natomiast zegarki w kopertach w kolorze złotym też potrafią być piękne. W szczególności te vintage’owe i w stylu retro. Sam nie jestem miłośnikiem złotych kopert, ale coś tam w pudełku mam i czasem zakładam. Bo dlaczego nie.
Brąz to bardzo fajny kierunek w ogóle. Lepiej patrzeć jak z czasem brąz patynuje niż jak się PVD wyciera emoji6.png.
P.S. Z tego co kojarzę, to sporo osób (mężczyzn) zaglądających na Forum i szukających porady w wątku „Jaki zegarek…” szuka właśnie zegarka w kopercie bi-color.

Czasami najbardziej szanowanym zdarzają się wpadki. 

 

 

oie_12163340uJIKyJnz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AK&AK napisał(-a):

Le Locle od dziś w kolekcji 😃😁 

IMG_20220513_173349.jpg

IMG_20220513_173434.jpg

Niech się zdrowo Nosi i z ręki nie spada :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.