Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, AspirantS napisał(-a):

Pisząc o cenie złapałem się na myśli, że za podobne pieniądze można nabyć np. Seiko Samurai.

Przyznaję, że używkę. I trochę trzeba się naczekać na odpowiednią cenę.

 

Co nie zmienia faktu, że myślę o tym zegarku.

Mam 1970 pierwszej generacji i jest to bardzo dobrze wykonany zegar.

I miałem 1939. Chociaż nie było chemii, to do jakości nie można się było przyczepić.

Mnie 1970 tez się podoba, ale ten chyba jest jak dla mnie najfajniejszy. Z podobnych chrono jeszcze mi po głowie Straton chodzi, ale nie można mieć wszystkiego ;). Jak dla mnie bardziej "must have" wydaje się jednak DH. Cena 280 USD BRUTTO, za zegarek z uznanego mikro-brandu wg mnie jest OK, choć wolałbym na poziomie chińskich. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Mnie 1970 tez się podoba, ale ten chyba jest jak dla mnie najfajniejszy. Z podobnych chrono jeszcze mi po głowie Straton chodzi, ale nie można mieć wszystkiego ;). Jak dla mnie bardziej "must have" wydaje się jednak DH. Cena 280 USD BRUTTO, za zegarek z uznanego mikro-brandu wg mnie jest OK, choć wolałbym na poziomie chińskich. :) 

I to takie prawdziwe BRUTTO.

Bo wysyłają z magazynu na terenie Unii Europejskiej.

Zatem żaden VAT lub cło nie będzie doliczone.

 

Tylko już nie pamiętam, jakie dopuszczają sposoby zapłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, AspirantS napisał(-a):

I to takie prawdziwe BRUTTO.

Bo wysyłają z magazynu na terenie Unii Europejskiej.

Zatem żaden VAT lub cło nie będzie doliczone.

 

Tylko już nie pamiętam, jakie dopuszczają sposoby zapłaty.

Ostatnio przymierzałem się do zakupu dwóch takich zabawkowych zegarków z Myszką Miki ze sklepu z USA... No i padłem przed końcem transakcji. Zegarki 40 USD, wysyłka DHL (jedyna możliwa) 115 USD !!!!. Po doliczeniu VAT wyszłoby 100 USD za jeden zegarek, którego cena na początku wyglądała tak niewinnie - 19,98 USD. 

Pewnie PayPal albo przelew. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miłego...
C90A0047-5D81-4243-957A-76BF59F31B6F.thumb.jpeg.6547e9e4b562f35d6e8d0ad6509212c9.jpeg
Kurczę, właśnie w innym wątku spotkałem się z opinią, że ten PAM jest dziadkowy
Nie powiem kto pisał, bo byłby lincz.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mirosuaw napisał(-a):

Kurczę, właśnie w innym wątku spotkałem się z opinią, że ten PAM jest dziadkowy emoji38.png
Nie powiem kto pisał, bo byłby lincz.

Ogolnie, to wszystkie stare pamy (o nowych sie nie wypowiadam 😉) sa jak z zeszlej epoki, wiec nawet bym sie nie pogniewal, jednak te z calym DNA panerai sa ponadczasowe i tyle 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.