Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, paul221 napisał(-a):

Dziś mój najstarszy stażem. Razem 29 lat😊

 

IMG_20220521_074914.jpg

u..Panie.... Prawie Perłowa Rocznica jak jesteście razem ...trzeba szykować Imprezę...  gości zaprosić ...stół do ogrodu wystawić, grill itd....  ...Gratulacje !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

u..Panie.... Prawie Perłowa Rocznica jak jesteście razem ...trzeba szykować Imprezę...  gości zaprosić ...stół do ogrodu wystawić, grill itd....  ...Gratulacje !!! 

Pieczyste... bażanty... łabędzie...prosiaczek i...pierogi😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Enkil napisał(-a):

 

Ja za to od Rodziców na 18tkę w 1993r.😊

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, petruss napisał(-a):

Pieczyste... bażanty... łabędzie...prosiaczek i...pierogi😎

oczywiście Wszystkich z Klubu Zegareczków Zaprosić - wydrukować zaproszenia i każdemu rozesłać z okazji rocznicy !!! Strój - obowiązkowy zegareczek - reszta dowolnie :) Podzieli się Polskę na sektory, wynajmie autobusy zbiórkę się zorganizuje aby do Kolegi na Perłową Rocznice dojechać !!!  Kolega zorganizuje fajerwerki, wystawę swoich zegareczków - zawody np w rzucie zegareczkiem na odległość ...i inne atrakcje zegarkowe !!!  

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz go pokażę, tak mi się spodobał. Czy może on konkurować z RO, osądzicie sami.
 
Czy może konkurować z RO, nie wiem, bo nie widziałem RO na żywo. Natomiast ile razy GP pojawiał się u nas na bazarku (najczęściej chyba to była niebieska wersja) to w mojej głowie kiełkował pomysł. Kupię go. Zamienie mojego Inżyniera na GP. Są dość podobne do siebie, ale GP ma jedną przewagę, jest cieńszy. Gdy się pojawił po raz ostatni na bazarku, to byłem już tak bliski tej decyzji, że stwierdziłem, że się podzielę decyzją z moim "lokalnym doradcą" zanim skontaktuje się ze sprzedającym. Małżonka na sekundę rzuciła okiem na monitor i powiedziała "Naprawdę chcesz zegarek zrobiony z nakrętki?" No i zepsuła mi całą zabawę   Co na niego spojrzę to widzę tę nakrętkę  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

Udanej soboty!

 

43068905-39F8-4C1B-94B1-9F6D92B83B58.jpeg

Nawzajem .... jak widzę nie dla każdej istoty będzie udana :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Już aktualne na nowym pasku. 

 

 

IMG_20220521_105111.jpg

 

IMG_20220521_105126.jpg

nie jest źle ale może czarny z żółtymi przeszyciami  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, unadarek napisał(-a):

nie jest źle ale może czarny z żółtymi przeszyciami  ?

Zestawienie trochę przypadkowe, bo kupiłem ten pasek bez konkretnych planów. A że pasował to zmieniłem fabryczną słabej jakości gumę na tego. Czarny z żółtymi przeszyciami wydaje mi się jednak za oczywisty i trochę za bardzo podkreślający i tak już zabawkowy charakter tego zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Zestawienie trochę przypadkowe, bo kupiłem ten pasek bez konkretnych planów. A że pasował to zmieniłem fabryczną słabej jakości gumę na tego. Czarny z żółtymi przeszyciami wydaje mi się jednak za oczywisty i trochę za bardzo podkreślający i tak już zabawkowy charakter tego zegarka. 

jak przypadkowe to jest ok - ale dobrze żeby zegareczek tworzył jakiś całość z paseczkiem, bransoletą -  jakby plany zakupowe były  to myślę że żółty ożywia  i dodaje takiego właśnie kontrastu  fajnego z dziobem i nogami  - oczywiste ale dobre :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.