Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, dodge66 napisał(-a):

 

Szkoda, że ten model występuje tylko z datą - bez niej byłby idealny :)

 

VBel036.jpg

 

 

I jak tu zaufać Twoim zdjęciom? ;) 

Dobra robota... a mnie datownik nie przeszkadza. Popoluj na klasyka z lat 50., Omega albo Longines. Pewnie są jeszcze inne, tylko rozmiar będzie na poziomie 33-35mm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, eye_lip napisał(-a):

 

 

Gdyby jlc był na strusiu to by już tylko piór brakowało 🙂 a serio to fajny reverso i kurtka - nie widziałem jeszcze takiej.

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

I jak tu zaufać Twoim zdjęciom? ;) 

Dobra robota... a mnie datownik nie przeszkadza. Popoluj na klasyka z lat 50., Omega albo Longines. Pewnie są jeszcze inne, tylko rozmiar będzie na poziomie 33-35mm. 

 

Teraz niemal każda APKa do zwiększana kontrastu potrafi również takie rzeczy, np. Snapseed :D

 

Zawsze podobała mi się ta referencja - naprawdę świetnie wykonany zegarek w tym przedziale cenowym. Tylko ten mały datownik zakłóca moim zdaniem klasyczną tarczę :(

 

Edytowane przez dodge66
Nasze forum nie umie w gify :(

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dodge66 napisał(-a):

 

giphy.gif

 

Teraz niemal każda APKa do zwiększana kontrastu potrafi również takie rzeczy, np. Snapseed :D

Zawsze podobała mi się ta referencja - naprawdę świetnie wykonany zegarek w tym przedziale cenowym. Tylko ten mały datownik zakłóca moim zdaniem klasyczną tarczę :(

Miałem już jednego Bambino, ale jak tego zobaczyłem z tarczą w kolorze szampańskim, to wiedziałem, że musi być mój. Poza tym ten ma mały sekundnik a ten pierwszy ma normalny. Teraz Orient zaczyna wypuszczać nową serię 38 mm, to być może dobrze rokuje dla Ciebie. W mniejszym brak datownika wydaje się prawdopodobny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do głosowania - ostatnia doba! Wystarczy kliknąć w zdjęcie aby przejść do wątku :) 
Q3byU6V.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Macmac napisał(-a):

IMG_9493.jpg

Takiego wariantu nie widziałem. Biały delfin Oum (wiem, że to marlin, ale kiedyś była taka bajka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Dnlaie napisał(-a):

ponad miesiąc temu wrócił z serwisu 🧐 (przeprowadzono test szczelności 🏊‍♂️, bo pod światłem zauważyłem - że koronka minimalnie odstaje 😕) / od tamtej pory robi jakieś +6 sekund na dobę 👍 nie mam pojęcia skąd taki wynik 🤔 może dlatego, że się zatrzymał (odpoczął) i w skutek ponownego naładowania & uruchomienia nic innego nie przychodzi mi do tej pustej głowy 🤯😂

IMG_20220527_131952..jpg

... może położenie spoczynkowe nocne mu się zmieniło :)  i już nie lubi na którejś stronie leżeć :) i ma kaprys +6 sekund :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.