Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, rmak napisał(-a):

 

Po ekranie wnoszę, że dzień się zaczął intensywnie i nawałem pracy 😁

 

Pustki w biurach, a ja nie mogłem dzisiaj dospać i wjechałem do roboty wcześniej niż zwykle. Był więc czas na inne ciekawe tematy. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, agremi napisał(-a):

Wiele czynników składa się na to jaki rozmiar zegarka jak się prezentuje na nadgarstku. Kiedyś kolega @cordi7 wrzucił link do ciekawego artykułu na ten temat - zapisałem sobie 😄https://theslenderwrist.com/watch-size-guide/

Na podstawie mojego indywidualnego doświadczenia nie zgadzam się wprawdzie z zaprezentowaną w artykule tabelą rozmiarów zegarków dla danej wielkości nadgarstka, ale same informacje na temat tego co wpływa na postrzeganie wielkości zegarka są, jak to mówią brexitowcy, „spot on”.  
 

edit: Ja też lubię te zegarki które mi się podobają, ale za dużych staram się mimo to nie nosić, tak jak i butów, czapek itp. 😉

Nie rozmiar ale indywidualne preferencje i własne postrzeganie trzeba brać pod uwagę przy wyborze zegarka. Mnie się wcześniej wydawało, że wszystko "na papierze" powyżej 42mm będzie dla mnie za duże. Aż tu przymierzyłem Breitlinga Superocean II 44, który dzięki zwartej budowie leżał i wyglądał na moim nadgarstku lepiej niż wersja 42mm. Uważam, że nie można uogólniać i trzymać się sztywno wyznaczonych parametrów. I mówię to ja, lubiący na ogół mniejsze zegarki.     


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lysolek007 napisał(-a):

;] 

IMG_20220610_103010.jpg

Ale meeegaaaa design 🔥❤️ Kurła No petarda co to za model 🥳🔥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SPS napisał(-a):

Ale meeegaaaa design 🔥❤️ Kurła No petarda co to za model 🥳🔥

Oczojeb 😁model Citizen Cirrus Altichron bn4035-08e 

https://www.citizenwatch.com/us/en/product/BN5048-01E.html


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SPS napisał(-a):

Piąteczek i to matki boskiej pieniężnej 😂😁 miłego B4A5E594-08C2-42EA-8868-B78A46892674.thumb.jpeg.81333a7ed965570d71590bddf11b68cf.jpeg

Dzięki tej gigantycznej szparze pomiędzy paskiem a kopertą przypomina mi złotego skarabeusza.  😜


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Nie rozmiar ale indywidualne preferencje i własne postrzeganie trzeba brać pod uwagę przy wyborze zegarka. Mnie się wcześniej wydawało, że wszystko "na papierze" powyżej 42mm będzie dla mnie za duże. Aż tu przymierzyłem Breitlinga Superocean II 44, który dzięki zwartej budowie leżał i wyglądał na moim nadgarstku lepiej niż wersja 42mm. Uważam, że nie można uogólniać i trzymać się sztywno wyznaczonych parametrów. I mówię to ja, lubiący na ogół mniejsze zegarki.     

Pełna zgoda i Breitling to dobry przykład generalnie, musi być większy - ja też jak go mierzę to to widzę i tak czuję, ale uważam że to wynika w zdecydowanej większości przypadków właśnie z tych elementów opisanych w artykule, czyli poza oczywistymi jak szerokość, l2l, profil uszu, również szerokość bezela, rzeczywista wielkość tarczy zegarka, długość wskazówek, umiejscowienie indeksów itd. Z tabelą rozmiarów, jak wspomniałem, się nie zgadzam.

A poza tym oczywiście dla jednego może się wydawać za duży, a dla drugiego na tym samym nadgarstku będzie OK. Tak jak jeden nosi obcisłe t-shity a drugi oversize.

Ja na ogół jak biorę zegarek do ręki to potrafię wizualnie od razu przed założeniem ocenić, czy będzie dla mnie za duży, czy np. mimo sporych gabarytów będzie elegancko siedział.


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.