Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Juz od kilku miesiecy. Czesto pada na forum pytanie Tissot PRC200 czy Certina Podium dla mnie po obejrzeniu zegarkow w realu wybor byl prosty. Szkoda tylko ze kwarc.

 

post-12004-0-51959700-1330868651.jpg

sn150133dq9.d515d1ea2b.jpg]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz od kilku miesiecy. Czesto pada na forum pytanie Tissot PRC200 czy Certina Podium dla mnie po obejrzeniu zegarkow w realu wybor byl prosty. Szkoda tylko ze kwarc.

 

Mój kolega właśnie nabył dokładnie taki zegarek, tylko na bransolecie, nie pasku. Na żywo jest na prawdę śliczny. Gratuluję.


Epos 3369

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś:

dsc00619dp1.jpg


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od rana na plaży... :mrgreen:

31f614d222308471.jpg

a potem:

f31f757d6b5ed559.jpg


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś sławiłem dzień od rana ;-)...!

[url="post-3565-0-87370300-1330868853.jpg"]Obrazek[/url]

 

Pięknie Sławisz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś oraz przez większość wakacyjnego wypadu na Czarny Ląd:

 

post-3565-0-78328800-1330868913.jpgObrazek

 

Darek, aż musiałem się chwilę zastanowić co to za zegarek masz ze sobą :wink: A poza tym coś cicho na forum z Twojej strony urlopowiczu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek, aż musiałem się chwilę zastanowić co to za zegarek masz ze sobą :wink: A poza tym coś cicho na forum z Twojej strony urlopowiczu :wink:

 

jak urlop to urlop :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marp świetny wybór !!! niedawno ogladalem ten egzemplarz zapewne , jeszcze z foliami - wyjątkowo podziwiam ten model


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marp świetny wybór !!! niedawno ogladalem ten egzemplarz zapewne , jeszcze z foliami - wyjątkowo podziwiam ten model

Rzeczywiscie fajny model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na niebiesko - ulubiony kolor mojej córeczki ; na razie nie daje się przekonać do analogowego .

 

post-22779-0-07894700-1330868991.jpg

dscn4790sr6.d9e3563efd.jpg


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Ze skośnym przymrużeniem oka

 

Chcąc być sprawiedliwymi wobec kolegi który nabył MM, teraz znowu powinniśmy rozpocząć dyskusję czy ten zegarek powinien się tutaj znaleźć. No i jeszcze ten napis na tarczy "Geneve" - żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marp świetny wybór !!! niedawno ogladalem ten egzemplarz zapewne , jeszcze z foliami - wyjątkowo podziwiam ten model

 

Dzięki za opinię.

Wcześniej nie widziałem go na żywo. Czekałem na niego z mieszanymi uczuciami. W rzeczywistości rzucił mnie wyglądem na kolana. Poza tym jak narazie przez 10 dni zrobił 1.5 sek. do przodu. Wygląda na to, że rolex to dobra maszyna. Jestem super zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:razz: Git maszyna.


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.