Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

jak mi się nie podobają, to ten jest IDEALNY .... 

i nie ładny, tylko piękny ;) 

Dzięki Kolego za dobre słowo,to po pierwsze.

Też wiele lat nie byłem fanem rolków. Nosiłem zenithy (które do tej pory kocham) i omegi,których pozbyłem się hurtowo pewnego dnia. 

Rolexy zyskują,gdy kupisz pierwszego. Są niezawodne,solidne do bólu. Przywykasz do nich. Zaprzyjaźniasz się. I zdajesz sobie sprawę,że leży Ci w sejfie saxonia i ro offshore,ale i tak nosisz yachtmastera,czy suba. Dobrego wieczoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Burns napisał(-a):

No to trochę wybłyszczyłeś kopertę. Mój PADI jest w oryginale, mam gdzieś nawet do niego pudełko PADI bo sprowadzałem go z JP, reszta to przekłamanie zdjecia aparatu telefonu, pewnie światło odbilo się tak od szkła zegarka i padło na optykę telefonu, że wyszedł z mleczną poświatą, albo oprogramowanie i hdr zrobiło swoje...

 

Z JP jako reeksport chyba, tj. nie JDM, mnie też się takie Seiko trafiło. Co oczywiście nie ma większego znaczenia, przecież liczy się to, żeby trafić na udany egzemplarz.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Marak napisał(-a):

 

Z JP jako reeksport chyba, tj. nie JDM, mnie też się takie Seiko trafiło. Co oczywiście nie ma większego znaczenia, przecież liczy się to, żeby trafić na udany egzemplarz.   

Pewnie,

ale jeżeli wychodzi jakaś seria special edition z dedykowanym pakowaniem i mimo, że sprzedawcy dostają zegarki w hurcie w blistrach i sami musza je zapakować to w takim wypadku w/g mnie nie powinny być ogałacane - to jednak cieszy w dniu zakupu!

1 godzinę temu, Trollix napisał(-a):

Czekał, czekał, aż wyczekał ;) pięknego już prawie weekendu

20220728_164105.jpg

Masz jakiegoś stalowego Rolexa, żeby porównać poziom rysowania się stali ze złotem od Rolexa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, mmaniek napisał(-a):

Kiedy wskazówka godzinowa spotka się ze znacznikiem na wewnętrznym bezelu - zaczynam urlop. :)

Takie nietypowe zastosowanie na dziś. Miłego dnia.

 

m20220729_090639.jpg

oby tylko się zeszła bo inaczej nici z urlopu :) trzymam kciuki :) 👍🍻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.