Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Trollix napisał(-a):

Czyli nie tylko rolex,jlc ale i iwc! Trafiłes w punkt :)Przyznaję się bez bicia, nie byłem ekspertem w ich ofercie,musiałem zgooglować,ale tak, takie przefajnowane spitfire'y!

To trochę przypomina mi szok,gdy pierwszy raz z 15lat temu w szanghaju zobaczyłem chinską "toyotę land cruiser 90tkę" z wklejonym środkiem a'la mitsubishi ;)

Lubię  rózne zegarki, bo każdy ma duszę. Czasem nawet takie pozornie bez wartości.  Cwaniactwa i żerowania na czyjejś innowacyjności nie. Kwestia życiowych wyborów :)

 

Aaa...zeby nie byl offtop,dzis Grand Seiko Heritage 60th anniv. HiBeat

Screenshot_20220730-124741_Gallery.jpg

A ja Tomka @szuwi miałem dotychczas za najlepszego fotografa. 😅


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

A tu ponad 60-cio letnie chrono. Prawdziwy szwajcar cal. Venus 188

20220730_142051.jpg

20220730_141446.jpg

Bardzo fajny egzemplarz. Z tymi klasykami to tak u mnie jest, że chciałbym a boję się (min). ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Bardzo fajny egzemplarz. Z tymi klasykami to tak u mnie jest, że chciałbym a boję się (min). ;) 

Dzięki 😊

A czego się boisz? Ja mam ich ponad 50szt i wszystkie chodzą jak złoto, większość bardzo dokładnie. Dla mnie osobiście to zegarki z duszą, nie ma dwóch takich samych, a to cykanie.... 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A ja Tomka @szuwi miałem dotychczas za najlepszego fotografa. 😅

Mam followersów... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A ja Tomka @szuwi miałem dotychczas za najlepszego fotografa. 😅

Hola! Hola! Foto bylo robione po ciemku,w piwnicy,w drodze po ogórki kiszone. I dlatego tylko,żeby uzupełnić braki formalne postu o tzw homarach ( choć co komu homary zrobiłu by tak je homonimem krzywdzić) ;)

Jutro będzie ładne,a Koledze będzie glupio :) dobrej soboty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Dzięki 😊

A czego się boisz? Ja mam ich ponad 50szt i wszystkie chodzą jak złoto, większość bardzo dokładnie. Dla mnie osobiście to zegarki z duszą, nie ma dwóch takich samych, a to cykanie.... 😊

Moja wiedza w temacie jest zbyt uboga, by kupić zegarek w dobrym stanie a nie "odpi.owany". To jeden z podstawowych hamulców. Cykają mi dwie Delbany z tzw. pewnego źródła no i Timexy. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Moja wiedza w temacie jest zbyt uboga, by kupić zegarek w dobrym stanie a nie "odpi.owany". To jeden z podstawowych hamulców. Cykają mi dwie Delbany z tzw. pewnego źródła no i Timexy. ;) 

Faktycznie, malowanek i składaków jest mnóstwo, to może odstraszać, ale można trafić prawdziwe perełki. Pewnie jakaś tam wiedza się przydaje, ale Ty właściciel dziesiątek zegarków zapewne wiesz sporo i to akurat żadna kurtuazja. 

Poza tym zawsze tu na forum można zapytać, jest tu sporo speców od vintage i pewnie koledzy ocenią czy warto😉

Ja w każdym razie polecam, bo jest frajda.

Udanego polowania życzę 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Krygo napisał(-a):

Trochę pasków do niego kupiłem i zawsze coś mi nie pasowało, ale chyba w końcu gra muzyka na perlonie. Jak myślicie?

 

Pilot na perlonie? Sam nie wiem. Chyba, że na lato.

Raczej brązowa skórka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.