Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jareknr1 napisał(-a):

Zamawiana oficjalnie i po bożemu, jakoś w pandemii, czyli 2 lata z hakiem. Sam oceń, bo kompletnie nie śledzę cen. Nigdy w życiu nie zarobiłem na zegarku. ;) jak sprzedaję, to zawsze tracę (choć zyskuję,bo mam doświadczenie poznania z bliska kolejnego fajnego zegarka - a to fair deal). A Rolka któregokolwiek z moich nie sprzedałbym nigdy,bo mam długofalowy cel kolekcjonerski portfolio w stali i złocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, alpaczino napisał(-a):

... budzę się dzisiaj, czytam i już myślałem, że to teraz o piwach forum, ale całe szczęście... emoji848.png
20220806_112047.jpg

Pozdrawiam
 

jedno nie przeszkadza drugiemu ogólnie zegarek i piwo to taki komplet uzupełniający się - masz zegarek patrzysz ile jeszcze czasu masz wolnego na picie piwa patrzysz na piwo wiesz że masz zegarek który powie ci kiedy już pora iść po następne aby zmieścić się w ramach czasowych ...!!!  

Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Nie znam Twoich oczekiwań samochodowych, ale czasami jedna marka za 200k a inna z podobnym wyposażeniem może kosztować połowę. To taki przykład na linii np. Niemcy-Korea. :) A jak się ma samochód pewny i sprawdzony, to zamiana jest zbytecznym ryzykiem, żeby tego dosadniej nie nazywać. Ja miałem "padakę" i zmiana była koniecznością. 

Żeby nie było OT, coś z archiwum. 

 

 

IMG_20220509_080631.jpg

dzisiaj robią samochody księgowi i to są jednorazówki  - era prawdziwych samochodów skończyła się w połowie lat 90 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, unadarek napisał(-a):

jedno nie przeszkadza drugiemu ogólnie zegarek i piwo to taki komplet uzupełniający się - masz zegarek patrzysz ile jeszcze czasu masz wolnego na picie piwa patrzysz na piwo wiesz że masz zegarek który powie ci kiedy już pora iść po następne aby zmieścić się w ramach czasowych ...!!!  

dzisiaj robią samochody księgowi i to są jednorazówki  - era prawdziwych samochodów skończyła się w połowie lat 90 

Nie strasz mnie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Nie znam Twoich oczekiwań samochodowych, ale czasami jedna marka za 200k a inna z podobnym wyposażeniem może kosztować połowę. To taki przykład na linii np. Niemcy-Korea. :) A jak się ma samochód pewny i sprawdzony, to zamiana jest zbytecznym ryzykiem, żeby tego dosadniej nie nazywać. Ja miałem "padakę" i zmiana była koniecznością. 

Żeby nie było OT, coś z archiwum. 

 

 

IMG_20220509_080631.jpg

Podwyższony prześwit, stałe 4x4, diesel (nowego niestety juz bym nie kupił diesla przez obecny eko-kociokwik). I jakiś poziom wygody na stare lata. Jeżdżę zimą w góry i na mazury czy na działkę. Miałem A6 - napęd quattro jest świetny, ale był za niski i 3 razy zgubiłem plytę podłogową 🙂 Teraz subaru Outback i to jest - dla mnie - fajne auto, ale nowe teraz kosztuje za dużo. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

WP_20220803_041.thumb.jpg.aa5b9b4a4f5327adab3fb43a238491f5.jpg

Ładne zdjęcie pięknego zegarka. Coraz bliżej Squale na liście, ale... czas pokaże kiedy. ;) 

2 minuty temu, szuwi napisał(-a):

Podwyższony prześwit, stałe 4x4, diesel (nowego niestety juz bym nie kupił diesla przez obecny eko-kociokwik). I jakiś poziom wygody na stare lata. Jeżdżę zimą w góry i na mazury czy na działkę. Miałem A6 - napęd quattro jest świetny, ale był za niski i 3 razy zgubiłem plytę podłogową 🙂 Teraz subaru Outback i to jest - dla mnie - fajne auto, ale nowe teraz kosztuje za dużo. 

 

Ja póki co cieszę się niskim zawieszeniem i niezłą dynamiką, ale wsiadanie do niego stopniowo zmusza do udawania, że "no problemo" ;). W Twoje ślady pójdę (w ogólnym zarysie - 4x4 i wysokie zawieszenie), gdy zrealizuję docelowo swoją "ucieczkę na wieś". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mirosuaw napisał(-a):

b0dc1c1f5e3a0d4cc98b48f942501c92.jpg

Nie pal go. Gaz drożeje. Oddaj za free🤣


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, alleck napisał(-a):


 


@Funky_Koval
Zupełnie nie wiem po co ta tyrada i to jeszcze skierowana do mnie?
Jedyne wytłumaczenie."Czasami człowiek musi, inaczej się udusi."

Żeby nie było offtopu, to u mnie dzisiaj tak.

eefe2882680c59ac237099d48553b451.jpg

Spokojnie, to nie tyrada tylko tzw "pasta" z internetu. Jest tego sporo poszukaj sobie np "fanatyk wędkarstwa" :) nie ma o co się obrażać


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.