Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, Trollix said:

Zamawiana oficjalnie i po bożemu, jakoś w pandemii, czyli 2 lata z hakiem. Sam oceń, bo kompletnie nie śledzę cen. Nigdy w życiu nie zarobiłem na zegarku. ;) jak sprzedaję, to zawsze tracę (choć zyskuję,bo mam doświadczenie poznania z bliska kolejnego fajnego zegarka - a to fair deal). A Rolka któregokolwiek z moich nie sprzedałbym nigdy,bo mam długofalowy cel kolekcjonerski portfolio w stali i złocie :)

Ok dzieki za info.

Ciezko ocenic bo nie znam ich polityki cenowej przy tak dlugim czasie realizacji, ale zakladajac wariant optymistyczny to bedzie jakies 50% taniej niz w peaku a z kolei 100% drozej niz cena wyjsciowa. Doswiadczenia z noszenia fajnego zegarka z pewnoscia bezcenne. Wszystko inne, mozna zas zgodnie z powyzszym przedstawic jako swietna lub srednia inwestycyje....zaleznie kto pyta🙂 Milego noszenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś się odważy skrytykować tą lumę
 
 
IMG_20220407_202651.thumb.jpg.5693039625916a10c94d479a9151d85f.jpg
Łeee, daty nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

20220806_185412.jpg

Też masz taki problem z Samurajem, że im dłużej go masz tym bardziej nie chce zejść z ręki? 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sahij napisał(-a):

Też masz taki problem z Samurajem, że im dłużej go masz tym bardziej nie chce zejść z ręki? 😂

Dokładnie 😄, według mojej opinii to jeden z fajniejszych Seiko jeśli chodzi o ten przedział cenowy. Dodatkowo sam bezel i ten "delikatny klik" są świetne 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mmaniek napisał(-a):
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):
Niech ktoś się odważy skrytykować tą lumę emoji6.png
 
 
IMG_20220407_202651.thumb.jpg.5693039625916a10c94d479a9151d85f.jpg

Łeee, daty nie widać.

No fakt... To się nazywa konstruktywna krytyka. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.