Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

On jest czarno pomarańczowy, szkło trochę zniekształca kolory zwłaszcza na zdjęciach 
16598649965141894064349280072686.thumb.jpg.27cd208cef0b9657e4075eab501acab0.jpg
Kupiłbyś go jeszcze raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Miszkolc napisał(-a):
32 minuty temu, kuba1991 napisał(-a):
On jest czarno pomarańczowy, szkło trochę zniekształca kolory zwłaszcza na zdjęciach 
16598649965141894064349280072686.thumb.jpg.27cd208cef0b9657e4075eab501acab0.jpg

Pokaż więcej  

Kupiłbyś go jeszcze raz?

 

I tak i nie.

Od kiedy mam ten zegarek jakby zepsuło się moje spojrzenie na resztę kolekcji, miesięc jak już mam tego balla noszę tylko niego i się okazuje, że nie mam nic lepszego do noszenia. Jakość wykonania fenomenalna, mając porównanie z heuerem, eterną czy Mauricami to bije to wszystko na głowę. Z jednej strony kupiłbym go jeszcze raz bo ten zegar jest poprostu mega zwłaszcza jak na cenę którą za niego zapłaciłem - kupiłem używany. Z drugiej strony kupiłbym jakiś wyższy model ale napewno balla bo wszystko inne poprostu już się dla mnie nie liczy. Ten zakup był mi potrzebny by przekonać się do marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kuba1991 napisał(-a):

IMG_20220807_093328.jpg

Ty się tu gapisz na zegarek a dziecko Ci ucieka... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, unadarek napisał(-a):

.... cudowna luma , najfajniejsza na świecie , każdy pragnąłby taką mieć .... 👍🍻 Moje życie już Nigdy nie będzie takie samo od kiedy ją  zobaczyłem !!!

:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Ty się tu gapisz na zegarek a dziecko Ci ucieka... ;) 

Ucieka ale wraca, gdzie by znalazł lepszego starego 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, United123 napisał(-a):

Dzień dobry.

IMG_20220807_122819.jpg

 

Zdecydowanie bym nosił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kuba1991 napisał(-a):

 

Zdecydowanie bym nosił

Dwa naraz? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minutes ago, kuba1991 said:

 

Jakość wykonania fenomenalna, mając porównanie z heuerem, eterną czy Mauricami to bije to wszystko na głowę. 

Zaciekawilo mnie na czym konkretnie polega ta "lepsza jakosc" Balla. Mozesz cos wiecej napisac na ten temat? Pewien zegarmistrz mi kiedys mowil, ze Balle sa jakoby niesamowicie dokladne, jesli nie najdokladniejsze na rynku automatow. Tyle, ze przy ciaglym noszeniu to i stary braitek z certyfikowana ETA uzyskuje dokladnosc rzedu 5s odchylki na 2 tyg (czyli ok 0.4s/dzien) wiec i caly miesiac mozna go nie regulowac albo i dluzej. Z kolei wodoszczelnosc, jakosc wykonania koperty, bezela czy tarczy z indeksami jest (przynajmniej w starszych produkcjach) wielu marek na tyle dobra ze trudno sie do czegos konkretnie przyczepic. Co takiego wiec maja w zasadzie Balle lepszego niz inne marki, ze tak Cie to urzeklo? Czego brakuje chocby Orison, Eposom i calej reszcie w podobnym przedziale cenowym? O zegarkach z wyzszych polek nie mowmy bo tam sie placi za zupelnie inne wymiary doznan niz w przedziale Balla, zasadniczo nie przekladajace sie na walory uzytkowe dla wiekszosci ludzi.

Edytowane przez Jareknr1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jareknr1 napisał(-a):

Zaciekawilo mnie na czym konkretnie polega ta "lepsza jakosc" Balla. Mozesz cos wiecej napisac na ten temat? Pewien zegarmistrz mi kiedys mowil, ze Balle sa jakoby niesamowicie dokladne, jesli nie najdokladniejsze na rynku automatow. Tyle, ze przy ciaglym noszeniu to i stary braitek z certyfikowana ETA uzyskuje dokladnosc rzedu 5s odchylki na 2 tyg (czyli ok 0.4s/dzien) wiec i caly miesiac mozna go nie regulowac albo i dluzej. Z kolei wodoszczelnosc, jakosc wykonania koperty, bezela czy tarczy z indeksami jest (przynajmniej w starszych produkcjach) wielu marek na tyle dobra ze trudno sie do czegos konkretnie przyczepic. Co takiego wiec maja w zasadzie Balle lepszego niz inne marki, ze tak Cie to urzeklo? Czego brakuje chocby Orison, Eposom i calej reszcie w podobnym przedziale cenowym? O zegarkach z wyzszych polek nie mowmy bo tam sie placi za zupelnie inne wymiary doznan niz w przedziale Balla, zasadniczo nie przekladajace sie na walory uzytkowe dla wiekszosci ludzi.

 

Zdecydowanie swoim przekonaniem do balla nie chciałbym nikomu umniejszać bo jest to moja subiektywna opinia. Na jakość wykonania dokładności chodu nie uwzględniam jako decydujące kryterium - ten robi minutę na tydzień do przodu - jeden powie, że to słaby wynik a mnie to nie przeszkadza. Co dla mnie się tak liczy w wykonaniu ? Przede wszystkim spójność projektu, spasowanie elementów kształt i ogólnie cała forma która składa się na to jak swoimi oczami widzę zegarek na ręce. Mam może dziwne albo pedantycznie dziwne spojrzenie na całokształt, lubię symetrię krawędzi, spasowanie na ciasno i sztywność ruchomych elementów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.