Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, kornel91 napisał(-a):

To takie brzydactwo, że na wakacjach mój syn się tego bał i nigdy w domu nie będę miał takich wstrętnych zabawek. 

 

Huggy waggy czy coś takiego. 

Huggy wuggy; wyguglowałam; o niebiosa 😅 to jest z gry 16+. Borze szumiący, a ja myślałam, że w zakresie zabawek lalki Bratz to był szczyt-szczytów. O jakże jestem w plecy z wiedzą 😆 ale co kto lubi, pewnie są dzieci tulące się to tych stworków, o ile nie znają gry. W końcu stwór TO /IT/ Kinga też może funcjonowac jak zabawka 😆.

@eddi87 Co nie zmienia faktu, że zegarek na pierwszym planie mi się podoba 😃

Edytowane przez AKPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, AKPS napisał(-a):

Huggy wuggy; wyguglowałam; o niebiosa 😅 to jest z gry 16+. Borze szumiący, a ja myślałam, że w zakresie zabawek lalki Bratz to był szczyt-szczytów. O jakże jestem w plecy z wiedzą 😆 ale co kto lubi, pewnie są dzieci tulące się to tych stworków, o ile nie znają gry. W końcu stwór TO /IT/ Kinga też może funcjonowac jak zabawka 😆.

@eddi87 Co nie zmienia faktu, że zegarek na pierwszym planie mi się podoba 😃

A ja tą lalkę wyszukałem tragedia lalki z powiększonymi ustami tragedia. 

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

f017d0d4afae9980daa515e242167dcc.jpg

.. czas GMT powinien być pod spodem ( odwrotnie ) - źle to zrobili - bo na pierwszy rzut oka odczytujesz gmt a nie podstawowy- wskazóweczka gmt krótsza na wymiar pod spodem  - a na dodatek dubluje się z czasem na bezelu w bezpośredniej  bliskości   :) (jak chcesz mam farbę, kątówkę -  poprawimy ? ) 😁 ale ogólnie bardzo  fajny zegareczek  po naszej poprawce będzie jeszcze fajniejszy :)    -ale to Tylko moje zdanie :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafalmosty napisał(-a):

😎

54F664D3-683B-4E73-81D1-9B0FD286724F.jpeg

tyle materiału , sprzętu budowlanego i zamek z piasku powinien już powstać :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, sanik napisał(-a):

Świdermajery 🚴

IMG_20220828_134421.jpg

IMG_20220828_132100.jpg

IMG_20220828_121853.jpg

Anin?


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, oszolom napisał(-a):

Anin?

Anin na start, finał Józefów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sanik napisał(-a):

Anin na start, finał Józefów.

Dobra wycieczka. Do niedawna moje okolice. Szkoda, że większość tych domów się sypie.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.