Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

IMG_20220904_103824.jpg

 

IMG_20220904_103839.jpg

... ma sekundnik i do tego fajny - zegareczek b. ładny :)  👍 chodź ja lubię z subtarczami w dużej ilości :)  

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, unadarek napisał(-a):

... ma sekundnik i do tego fajny - zegareczek b. ładny :) chodź ja lubię z subtarczami w dużej ilości :) 

To taka kolekcjonerska zabawka za grosze. Nie miałem zegarka chodzącego "do tyłu", to dokupiłem. Potem pasek w cenie zegarka i wygląda w miarę ;). A z subtarczkami założyłem na dzisiejszy spacer. Potem pokażę, ale nic nowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, oszolom napisał(-a):

trzeba by kiedy tę pleksę zrobić, ale mi się nie chce... tak czy inaczej - jeden z moich ulubieńców. (koperty nie tykam, i tak na zdjęciu widać, że Indianin polerował, ale że zegar jest mały, to na żywca nie razi)

8767687687687686.jpg

Fajny, ciekawe kolory i kształt koperty. Wygląda na lata 80. 

5 godzin temu, AK&AK napisał(-a):

IMG_20220904_090754.jpg

Bardzo ładny model. Chyba coś nowego u Ciebie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WatchSnob27 napisał(-a):

Z prawej ;)

IMG_20220903_143548.jpg

Jak widzisz mam uzasadnione powody, by nie śpieszyć się w temacie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Fajny, ciekawe kolory i kształt koperty. Wygląda na lata 80. 

 

raczej 70., ale pewności nie mam


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Miszkolc napisał(-a):

zacznij myśleć o innym hobby, może szydełkowanie

 

Przy takich czynnościach jak sporty, motocykl etc. to zazwyczaj jesteśmy ostrożni, gubią nas te prozaiczne. Mnie, "rączego 54-latka" załatwiło zbieganie w dół po schodach, co drugi. Pięta się omsknęła i przywaliłem dupskiem w beton, naprężenie poszło w kręgosłup i mamy skutek.

Od kuzyna się dowiedziałem, że jak zwykle miałem szczęście - jest anastezjologiem i na "jego" OIOM-ie mieli falę zgonów powylewowych - ludzie (w tym nasz wspólny znajomy) przywracali się i uderzali głową. Szczególnie zdradliwe są schodki w domkach piętrowych, drabinki etc.

Na szczególną ironię zakrawa fakt, że jutro miałem - po 28,5 m-cach fizycznej nieobecności w pracy (covid + remont biura) wrócić na moje 32 piętro.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.09.2022 o 10:35, unadarek napisał(-a):

nie każda - niewidzialność nie oznacza dokładności !!! 

mowa była o trafianiu w indeksy 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SEI_pat_KO napisał(-a):

mowa była o trafianiu w indeksy 😆

dokładności trafiania w indeksy - żadna niewidzialność tego nie gwarantuje !!! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mroova napisał(-a):

I deska w Marsa Alam za dwa tygodnie odpłynęła w siną dal. Na szczęście snoorki w listopadzie aktualne - na ten moment 

IMG_20220904_134248.jpg

Screenshot_2022-09-04-12-13-53-561_pl.looksoft.medicover.jpg

Starość to straszna rzecz. 😬


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Starość to straszna rzecz. 😬

No niestety - to samo zresztą powiedział ten mój kuzyn anastezjolog. Że młody organizm jest bardziej elastyczny (to w sumie banał, kości wapnieją z wiekiem) ale przede wszystkim przy upadkach jakoś tak się zdążymy ułożyć, a starsi ludzie lecą "jak kłoda". Dwa lata temu w parku linowym przewróciła się pode mną drabinka malarska (postawiona na "leśnym" gruncie - po tym zdarzeniu zdrowo się wystraszyli, zamontowali na sztywno porządne drewniane) i spadłem na plecy. Wieczorem luzik, za to rano wstać z łóżka nie mogłem. W szpitalu Medicoveru na Wilanowie RTG i diagnoza: żebra całe. Pływałem, pompki, normalnie siedziałem etc. A na kontrolnym badaniu po dwóch tygodniach taki wynik: "Liczne złamania żeber, złamane żebro 4, 5, 6 i 7". Dziś laborantce w tym samym szpitalu przypomniałem tą sytuację - postarała się a złamanie kręgosłupa wyszło dopiero przy drugim zdjęciu. 

Mam nadzieję, że o kreteńskiej rwie zdążyłeś zapomnieć 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mroova napisał(-a):

No niestety - to samo zresztą powiedział ten mój kuzyn anastezjolog. Że młody organizm jest bardziej elastyczny (to w sumie banał, kości wapnieją z wiekiem) ale przede wszystkim przy upadkach jakoś tak się zdążymy ułożyć, a starsi ludzie lecą "jak kłoda". Dwa lata temu w parku linowym przewróciła się pode mną drabinka malarska (postawiona na "leśnym" gruncie - po tym zdarzeniu zdrowo się wystraszyli, zamontowali na sztywno porządne drewniane) i spadłem na plecy. Wieczorem luzik, za to rano wstać z łóżka nie mogłem. W szpitalu Medicoveru na Wilanowie RTG i diagnoza: żebra całe. Pływałem, pompki, normalnie siedziałem etc. A na kontrolnym badaniu po dwóch tygodniach taki wynik: "Liczne złamania żeber, złamane żebro 4, 5, 6 i 7". Dziś laborantce w tym samym szpitalu przypomniałem tą sytuację - postarała się a złamanie kręgosłupa wyszło dopiero przy drugim zdjęciu. 

Mam nadzieję, że o kreteńskiej rwie zdążyłeś zapomnieć 🙂 

zmień ten szpital :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mroova napisał(-a):

 

Mam nadzieję, że o kreteńskiej rwie zdążyłeś zapomnieć 🙂 

Nie zapomniałem. 😬 Czekam cierpliwie w kolejce na "gik" w kręgosłup - blokady sterydowej. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@unadarek z tymi zdjęciami RTG to faktycznie różnie może być, inaczej się ustawisz i nie wyjdzie - pewnie przy żebrach szczególnie. To naprawdę dobry szpital, żona miała w nim maju zabieg kardiologiczny i złego słowa nie mówimy. Dziś na pierwszą wizytę "wstępną" byłem zapisany na 13.00, ale pojechałem koło 10 i przed 13 już byłem po trzech wizytach u chirurga, RTG i TK. W publicznym raczej tak bym się nie uwinął.

@mario1971 to życzę, by Cię wcześniej nie dopadła ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mroova napisał(-a):

@unadarek z tymi zdjęciami RTG to faktycznie różnie może być, inaczej się ustawisz i nie wyjdzie - pewnie przy żebrach szczególnie. To naprawdę dobry szpital, żona miała w nim maju zabieg kardiologiczny i złego słowa nie mówimy. Dziś na pierwszą wizytę "wstępną" byłem zapisany na 13.00, ale pojechałem koło 10 i przed 13 już byłem po trzech wizytach u chirurga, RTG i TK. W publicznym raczej tak bym się nie uwinął.

@mario1971 to życzę, by Cię wcześniej nie dopadła ...

no ale złamań nie wykrywają :)  moze i dobry ale kontroluj, sprawdzaj ich i nie odpuszczaj jak ci coś dokucza  - coś o tym wiem  :) ja miałem kardiologiczny w czerwcu :) zdrówka Wam obojgu życzę :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.