Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, rafalmosty napisał(-a):

😉

06C38C9E-13C1-43A4-A4FE-ACD873ED3E1D.jpeg

Mam duży problem z tym Longines, bardzo mi się podoba, a chcę otworzyć teraz jakąś wyższą półkę zegarków niż te, które posiadam. Później jak Bóg da i partia pozwoli jeszcze wyższą. No więc waham się między Longines a Oris i szczerze powiedziawszy ta linia Vintage i to, że wstawiasz czasami tego Flagshipa, chyba mnie jednak składnia ku Longines. Oris ma natomiast świetny artelier calibre 113 i stoję w rozkroku...

Piękny ten model gratuluję!


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Autor1984 napisał(-a):

Mam duży problem z tym Longines, bardzo mi się podoba, a chcę otworzyć teraz jakąś wyższą półkę zegarków niż te, które posiadam. Później jak Bóg da i partia pozwoli jeszcze wyższą. No więc waham się między Longines a Oris i szczerze powiedziawszy ta linia Vintage i to, że wstawiasz czasami tego Flagshipa, chyba mnie jednak składnia ku Longines. Oris ma natomiast świetny artelier calibre 113 i stoję w rozkroku...

Piękny ten model gratuluję!

 

Jak by nie było porównujesz dwa zupełnie inne zegarki. Calibre w porównaniu do Flagshipa jest ogromny :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ceteth napisał(-a):

 

Jak by nie było porównujesz dwa zupełnie inne zegarki. Calibre w porównaniu do Flagshipa jest ogromny :) 

Ja o tym wiem, ale są modele, które przykuwają wzrok i chcesz je mieć. Tyle, że ja powoli dojrzewam i chcę teraz jedną linię o określonym "poziomie" i później wyższą.

Żaden Longines nie podoba mi się tak jak ten Flagship i żaden Oris nie podoba mi się jak wspomniany 113.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Do ilu to tam wolno grzać???

 

 

 

 

 

0,5 do 0,7L, zależy jaka temperatura wody, kopie mocniej lub słabiej :P

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Do ilu to tam wolno grzać???

 

 

20220921_140739.jpg

20220921_140744.jpg

Przy zegarkach nie chyba ograniczeń (w granicach rozsądku), natomiast w mieszkaniach w Szwajcarii tylko do 19 stopni. Jak ktoś przekroczy i namierzy go kamera termowizyjna, to już inni mu zapewnią właściwe ciepło. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mirosuaw napisał(-a):

Nowalijka emoji2.png
36bce0aba7995bc3c341fade734113c8.jpg

 

Przymierzałem się już do niej dwa razy, ale za każdym razem coś powstrzymywało ;)

Gratulować, piękna jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarozlaw
3 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

IMG_20220921_114000.jpg

Za 25 dziesiątek mogłem ostatnio kupić, tanizna, ale coś mnie powstrzymywało. Chyba zmienię zdanie, ładny :)

Godzinę temu, Mirosuaw napisał(-a):

Nowalijka emoji2.png
36bce0aba7995bc3c341fade734113c8.jpg

Powrót do korzeni 👍🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jarozlaw napisał(-a):

Za 25 dziesiątek mogłem ostatnio kupić, tanizna, ale coś mnie powstrzymywało. Chyba zmienię zdanie, ładny :)

 

Miałem trochę opory co do wersji kolorystycznej, bo pół centymetra od kiczu, ale co tam, lubię różnorodność ;). 250 to nadal fajna cena, ale mnie się udało go złapać nieco poniżej 200 w Zalando. Osobiście polecam obserwację tego sklepu jak się poluje na Casio i Timexy. Warto czekać na promocje a te bywają często. Ostatnio dokupiłem znowu dwóch Kasjuszy. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarozlaw

Kaszio nigdy za wiele, przyjacielu 👍🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jarozlaw napisał(-a):

Kaszio nigdy za wiele, przyjacielu 👍🏻

Dwucyfrówka coraz bliżej. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarozlaw
15 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Dwucyfrówka coraz bliżej. ;) 

Aż wyjąłem swojego białego kruka z szuflady. Ten Casio (W-70-B) jest rzadziej spotykany niż murzyn albinos, mówiący płynnie po rosyjsku. Nawet paska do niego dokupić nie mogę, nie ma i już 😜

 

IMG_20220921_152441.jpg

I jest bardziej zajechany od sześćdziesięcioletniej kurtyzany 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.