Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin91
2 godziny temu, agremi napisał(-a):

84FFC07D-0532-45A0-8BF3-F763B89C251F.jpeg

Na pierwszy rzut oka myślałem że to Rolek👑. Bardzo ładny😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, CzasNaZdjecia napisał(-a):

 

 

Faktycznie niebrzydka! Fajny profil, tylko koronka trochę ułomnie skromna... 😕


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, CzasNaZdjecia napisał(-a):

Wlazłem do sklepu ot tak z nudów pooglądać jakieś tam Orisy czy Alpiny - już nawet nie pamiętam, bo zauroczyłem się. A piszę tu o produkcie... Festina. Nie oglądajcie fotek w necie. Ten zegarek warto zobaczyć na żywo. Giloszowana tarcza plus wypukłe szkiełko pracują ze światłem w urzekający sposób. Dzięki temu, że jest subsekunda, nie razi mnie jej kwarcowość. Cudów jednak nie ma, pod szkłem powiększającym widać, że ostrość indeksów i wskazówek jest na poziomie zegarków budżetowych ale już giloszowanie wygląda dobrze. Bardzo dobrze. Nie festyniarsko. Inne warianty tego modelu - z czarną tarczą - nie robią już żadnego wrażenia. Zatem brać ze srebrną tarczą i się cieszyć. Tylko trzy stówy a gęba uśmiechnięta od ucha do ucha emoji28.png

Festina Retro F6870/1
Szerokość koperty 41,5 mm
Grubość koperty 10 mm
Pasek 20 mm
Na zdjęciu na łapie już na pasku custom.

25168374bfffb9a283f688c3f16f5e70.jpg


 

 

Brawo! Tak rzadko można tu przeczytać komentarz do prezentowanego zegarka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarozlaw
31 minut temu, CzasNaZdjecia napisał(-a):

Wlazłem do sklepu ot tak z nudów pooglądać jakieś tam Orisy czy Alpiny - już nawet nie pamiętam, bo zauroczyłem się. A piszę tu o produkcie... Festina. Nie oglądajcie fotek w necie. Ten zegarek warto zobaczyć na żywo. Giloszowana tarcza plus wypukłe szkiełko pracują ze światłem w urzekający sposób. Dzięki temu, że jest subsekunda, nie razi mnie jej kwarcowość. Cudów jednak nie ma, pod szkłem powiększającym widać, że ostrość indeksów i wskazówek jest na poziomie zegarków budżetowych ale już giloszowanie wygląda dobrze. Bardzo dobrze. Nie festyniarsko. Inne warianty tego modelu - z czarną tarczą - nie robią już żadnego wrażenia. Zatem brać ze srebrną tarczą i się cieszyć. Tylko trzy stówy a gęba uśmiechnięta od ucha do ucha emoji28.png

Festina Retro F6870/1
Szerokość koperty 41,5 mm
Grubość koperty 10 mm
Pasek 20 mm
Na zdjęciu na łapie już na pasku custom.

25168374bfffb9a283f688c3f16f5e70.jpg
b9529b7a98b6d69a81866005aa6c4b56.jpg

5b1711f8f69b20e9a61b307bd370d8c8.jpg

Ale z ciebie FESTINArz ;)

Ładny, niech się nosi 👍🏻

1 minutę temu, Misiu7 napisał(-a):

 

Brawo! Tak rzadko można tu przeczytać komentarz do prezentowanego zegarka ...

Na tym forum to raczej usprawiedliwienie, nie komentarz 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marcin91 napisał(-a):

Na pierwszy rzut oka myślałem że to Rolek👑. Bardzo ładny😊

Dzięki. Młodszy brat, więc trochę podobny do starszego. 🙂


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.