Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.10.2022 o 21:45, zakrzutek napisał(-a):

Sierpień 1965 roku

 

1664912382003.thumb.jpg.41934402089c725cb32342730a171bc5.jpg1664912382011.thumb.jpg.93855dc8d65e8026fa23c6440337e938.jpg

 

Piękny! Gratulować! :) 

 

 

W dniu 5.10.2022 o 08:47, Miszkolc napisał(-a):

Dzień dobry emoji3.png mała odskocznia od mechaników emoji6.png6f164c8ba9516f50b6a7ca0a8bcd7362.jpg

Nie tak dawno, kupiłem identyczny - na rower :) Chyba najwygodniejszy g-shock jakiego miałem :)

 

 

23 godziny temu, CzasNaZdjecia napisał(-a):

Wlazłem do sklepu ot tak z nudów pooglądać jakieś tam Orisy czy Alpiny - już nawet nie pamiętam, bo zauroczyłem się. A piszę tu o produkcie... Festina. Nie oglądajcie fotek w necie. Ten zegarek warto zobaczyć na żywo. Giloszowana tarcza plus wypukłe szkiełko pracują ze światłem w urzekający sposób. Dzięki temu, że jest subsekunda, nie razi mnie jej kwarcowość. Cudów jednak nie ma, pod szkłem powiększającym widać, że ostrość indeksów i wskazówek jest na poziomie zegarków budżetowych ale już giloszowanie wygląda dobrze. Bardzo dobrze. Nie festyniarsko. Inne warianty tego modelu - z czarną tarczą - nie robią już żadnego wrażenia. Zatem brać ze srebrną tarczą i się cieszyć. Tylko trzy stówy a gęba uśmiechnięta od ucha do ucha emoji28.png

Festina Retro F6870/1
Szerokość koperty 41,5 mm
Grubość koperty 10 mm
Pasek 20 mm
Na zdjęciu na łapie już na pasku custom.

25168374bfffb9a283f688c3f16f5e70.jpg
b9529b7a98b6d69a81866005aa6c4b56.jpg

5b1711f8f69b20e9a61b307bd370d8c8.jpg

 

Fajna, faktycznie jedyny mankament to ta biedna koronka :D Aczkolwiek za te pieniądze nie ma co narzekać :) Gratulacje! :) 

 

 

16 godzin temu, rafalmosty napisał(-a):

😉

5A152DC1-69A8-434A-927C-ADF332643F0C.jpeg

 

To jest zegarek który chciałbym zobaczyć na żywo, bo coś mam wrażenie że fotki robią mu krzywdę 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, krondar napisał(-a):

 

To jest zegarek który chciałbym zobaczyć na żywo, bo coś mam wrażenie że fotki robią mu krzywdę 😉 

Ja nie potrafię robić zdjęć, więc tutaj nic nie poradzę;-) Chyba rzeczywiście na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach. Czas jest dla niego łaskawy, mimo tych lat, jakie jest u mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, krondar napisał(-a):

 

Wiesz co, tu nawet nie chodzi chyba o umiejętności - niektóre zegarki na fotkach wyglądają gorzej niż na żywo co byś nie robił i jak byś nie walczył 😉 Za to inne odwrotnie - widzisz na żywo i ta magia jakoś ucieka 😉 

 

U mnie dziś cytrynkowo w tytanie. Zegar który nabylem z bransoletą, dokupiłem mu oryginalne nato, ale głównie noszę na mega wygodnym pasku vintage od kolegi @Re.Al.IMG_1147_DxO-1.thumb.jpg.4d31df358a5af769f078db6bb7ee3dbf.jpg

W pełni się zgadzam, mam tak z jednym chińczykiem, homarem Fifty Fathoms. Na żywo super a fotki, to tylko luma potrafi wyglądać (niestety). 

 

 

IMG_20220615_081716.jpg

IMG_20220615_082205.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

W pełni się zgadzam, mam tak z jednym chińczykiem, homarem Fifty Fathoms. Na żywo super a fotki, to tylko luma potrafi wyglądać (niestety). 

 

 

IMG_20220615_081716.jpg

IMG_20220615_082205.jpg

Gorzej jak kupujesz zegarek z neta po zdjęciu, a po założeniu na rękę okazuje się zupełnie inny zwierz... Niekoniecznie gorszy lub lepszy, ale zupełnie inny. I zdziwiony patrzysz na zdjęcie i na nadgarstek... No niby wszystko się zgadza... Ale jakiś inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, WatchSnob27 napisał(-a):

Gorzej jak kupujesz zegarek z neta po zdjęciu, a po założeniu na rękę okazuje się zupełnie inny zwierz... Niekoniecznie gorszy lub lepszy, ale zupełnie inny. I zdziwiony patrzysz na zdjęcie i na nadgarstek... No niby wszystko się zgadza... Ale jakiś inny

Aż tak skrajnie rozczarowany nigdy nie byłem, ale istnieją zegarki trudne do sfotografowania, żeby nie powiedzieć - niefotogeniczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, szuwi napisał(-a):

Niby już dzień, a piłka świeci... 😉

 

20221006_061823.jpg

I tu jest zaletą superluminowy, albo zwykłej luminowy... Ta ma zdrowy rozsądek zgasnąć po kilku kodzinach 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.