Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

MoonSwatch ? 

 

Tak, tylko to stalowa wersja :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dodge66 napisał(-a):

 

Tak, tylko to stalowa wersja :D

 a-ha stalowa - znaczy nie wiem która ale niech będzie :)  :) 👍 fajne zdjęcie :) to logo fajnie wyszło :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dodge66 napisał(-a):

 

Dzięki, logo na hesalicie to fajny smaczek :) A wersja taka:

 

FBlSfsp.jpg

 

 

... a ten Speedmaster - pogubiłem się heheh to już wiem - super !!! Coś mi się pomieszało bo ostatnio temat czytałem o tych z Swatchem robionych i źle mi się wydało :) a logo super jak i reszta !!! zdjęcie tez klimatyczne :) 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dodge66 napisał(-a):

MoonSwatch ma "S" w miejscu loga Omegi :)

... i masz tego swatcha czy tylko takie zdjęcie z neta  ? - podoba mi się - chciałby mieć je wszystkie w pudełeczku obok siebie - fajny zbiór byłby - układu słonecznego :) a ja żem loga omegi na zdjęciach tych zegarków szukał hehhehe na szkiełku a tu S :) hehehhe cały czas coś człowiek poznaje nowego :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Adi napisał(-a):

Dziś czarna klasyka 😂

image.jpg

Fajny, wygląda jak hommage moser & cie alp swiss watch. Kto to robi? 

2 godziny temu, unadarek napisał(-a):

MoonSwatch ? 

Nie troluj chłopa 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, unadarek napisał(-a):

... i masz tego swatcha czy tylko takie zdjęcie z neta  ? - podoba mi się - chciałby mieć je wszystkie w pudełeczku obok siebie - fajny zbiór byłby - układu słonecznego :) a ja żem loga omegi na zdjęciach tych zegarków szukał hehhehe na szkiełku a tu S :) hehehhe cały czas coś człowiek poznaje nowego :) 

 

Niestety nie mam, zdjęcie pochodzi z ch24.pl - MoonSwatch jest trudniejszy do zdobycia niż "prawdziwy" MoonWatch :D

 

6 minut temu, WatchSnob27 napisał(-a):

Fajny, wygląda jak hommage moser & cie alp swiss watch. Kto to robi? 

Nie troluj chłopa 😁

 

:lol::lol::P


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bogdancz napisał(-a):

20221006_135303.jpg

Zegarek super, mój ulubiony diver od Seiko ale jak dla mnie mesh nie jest dla niego;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.