Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, krondar napisał(-a):

 

Grę by w końcu poprawili, a nie zegarki wydawali cholery jedne :P Swoją drogą - ciekawy. To jakiś dodatek kolekcjonerski? Czy jest na wolnym rynku?
 

Ja tam fanem gry nie jestem, ale sam pomysł zegara i ten klimat - mega👍 To nie jest żaden dodatek, tylko zegar wyprodukowany przez Błonie. Nie wiem czy jeszcze można go kupić, bo był limitowany. Ja kupiłem w przedsprzedaży i czekałem na niego prawie 9 miesięcy. Przejrzyj neta, może jeszcze gdzieś można go kupić😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, rafalmosty napisał(-a):

Ja tam fanem gry nie jestem, ale sam pomysł zegara i ten klimat - mega👍 To nie jest żaden dodatek, tylko zegar wyprodukowany przez Błonie. Nie wiem czy jeszcze można go kupić, bo był limitowany. Ja kupiłem w przedsprzedaży i czekałem na niego prawie 9 miesięcy. Przejrzyj neta, może jeszcze gdzieś można go kupić😉

 

Dzięki za info :) Obadam, bo klimatyczny jest bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też morda się cieszy jak go widzę😁

25 minut temu, krondar napisał(-a):

 

Roamer bardzo ładny, zdjęcia wybitne - katalogowe że tak to ujmę. Gratuluję skilla! :) Biorąc pod uwagę że jest niebieski, właśnie mnie wyleczyłeś z brania udziału w konkursie :P:P

 

 

 

Seiko fajne, ale widoki wyborne. Zazdroszczę! :)

 

 

 

Za każdym razem gdy patrzę na ten Twój (swoją drogą całkiem sympatyczny) zegar i czytam to "Deep Blue", to mam banana na twarzy widząc jego kolor... 😉

 

 

Bardzo fajny Krzyś! Co to za ref?

 

 

Świetny jest! Pasek robi robotę :)

 

 

Fajny! Czyżby to nowe bambino z linii 38,5mm ?

 

 

Grę by w końcu poprawili, a nie zegarki wydawali cholery jedne :P Swoją drogą - ciekawy. To jakiś dodatek kolekcjonerski? Czy jest na wolnym rynku?

 

A u mnie dziś ta sama kosteczka co wczoraj (z rowerową przerwą dla G-Shock'a) :
IMG_1161_DxO.thumb.jpg.4cf59546483d853bf423925368a43ab9.jpg

Mi też morda się cieszy i go widzę😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, krondar napisał(-a):

...

Fajny! Czyżby to nowe bambino z linii 38,5mm ?

...

Bambino 3v2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Miszkolc napisał(-a):

Taki niedzielny diver.
Mało prawdopodobne, aby pod wodą zastanawiać się, jaka jest teraz godzina w innej strefie lub czy na powierzchni jest obecnie dzień czy noc emoji6.png Ale może któryś z praktyków ma inne zdanie w tej kwestii. emoji848.png

Na wakacje jak znalazł, jako jedyny zegarek - i ponurkujesz/popływasz, i sprawdzisz godzinę w strefie domowej 😉.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na wakacje jak znalazł, jako jedyny zegarek - i ponurkujesz/popływasz, i sprawdzisz godzinę w strefie domowej .
W pełni się z tym zgadzam i tak też je używam, chociaż tylko raz nurkowałem z butlą i to nie dla mnie , dlatego napisałem "niedzielny"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.