Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, kuba1991 napisał(-a):

Wyjazdowo z bratem

IMG_20221016_170731.jpg

A co się robi tą koronką na 10tej ?

Zmiana daty. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 hours ago, Nomateus said:

 

Znajomy był dzielnicowym! 😱 Wpadnijcie na zakupy w sobotę, może ma blisko na Koło! 😂 Tak, to moja ocena i tak, udało mi się kupić CASIO ZA PIĘTNAŚCIE PLN! Kto tu mówi o kupowaniu podróbek? Na tym bazarku jest ich tysiące. W ogóle serio wchodzisz na forum zegarkowe pisać takie smutne wypowiedzi? Mogłeś skomentować zegarek, albo w ogóle tego nie robić. Nigdy w życiu nie zweryfikujesz, kupując z drugiej ręki zegarek, czy kupujesz od oryginalnego właściciela - jest to niemożliwe z wielu powodów. Takie "ryzyko". Obojętnie od tego co "dzielnicowy" Ci opowiada! :) Jedyne to możesz zweryfikować to oryginalność produktu. Od łapania złodziei jest policja i ma tam wstęp wolny, a ci ludzie siedzą przy swoich stoiskach. Normalnie bym nie odpisał na tego rodzaju wpis, ale ten był tak niedorzeczny, że musiałem. Miłej niedzieli!

 

Żeby nie było offtopicu - zegarek na dzisiaj!

Zegarek skomentowalem krotko, a ze chwaliles sie miejscem i cena to je takze. Jesli chesz uniknac odniesien do calosci, to idac Twoim stylem porad, publikuj moze same zdjecia zamiast oczekiwac pochwal za tani zakup w miejscu znanym z "cudow"?

 

Kto zna Warszawe lub wie o co chodzi nie potrzebowal dalszych tlumaczen. Skoro Ty jednak tak, to odnioslem sie do Twojej odpowiedzi (tej bez zdjec a o pchlim targu i o dziwo nadal na forum zegarkowym! serio!) i dodalem troche szczegolow + zrodlo w postaci bylego dzielnicowego z tego rejonu (chyba go nie namowie by do wlasnego rewiru wpadal w sobote na zakupy).  Niestety ani to ani zadne inne szczegoly nie pomogly Ci jak widze zrozumiec podstawowego zagadnienia i dalej chcesz mi wmowic co ja moge zweryfikowac a co nie mimo, ze kazdy zegarek mam od legalnego wlasciciela choc nie kazdy ze sklepu.

 

Jak juz zna sie mechanizm, to mozna "tego rodzaju wpis" i "niedorzecznosci" mnozyc dalej jak Janusz Kowalski przyczyny dla ktorych nie rozpoznaje zboz. Frustracje i oceny pozostawie tu bez komenrarza, za to powtorze tylko, ze ustalenie legalnosci produktu moze i nie jest tak proste jak zaklinanie rzeczywistosci, ale tez nie jest "niemozliwe" dlatego, ze Ty tego nie potrafisz, nie chcesz lub Ci to nie pasuje.

 

Koncowym wywodem o policji, jakkolwiek merytorycznie slabym bo srednio inteligentny czlowiek wie, ze policja dziala po zawiadomieniu a nie przed (a podaz na jumane nie istnieje bez popytu) to jednak mnie zaskoczyles. Idac taka "logika" mozna sobie wmowic wszystko. Po co gasnice na scianach jak od gaszenia pozarow jest straz pozarna, albo apteczki jak od udzielania pomocy jest pogotowie? Zwykle takie tresci to w troche innych miejscach sie slyszy ale widac i na forum zegarkowym pare glebszych trendow sie potwierdza. Chocby nawet i wsrod fanow Omegi to i tak dobrze o tym wiedziec, wiec dzieki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, satanic napisał(-a):

No jakoś nie miałem przyjemność poznać😉😅

Za niewielką odpłatnością możesz się przekonać.  :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jareknr1 napisał(-a):

Zegarek skomentowalem krotko, a ze chwaliles sie miejscem i cena to je takze. Jesli chesz uniknac odniesien do calosci, to idac Twoim stylem porad, publikuj moze same zdjecia zamiast oczekiwac pochwal za tani zakup w miejscu znanym z "cudow"?

 

Kto zna Warszawe lub wie o co chodzi nie potrzebowal dalszych tlumaczen. Skoro Ty jednak tak, to odnioslem sie do Twojej odpowiedzi (tej bez zdjec a o pchlim targu i o dziwo nadal na forum zegarkowym! serio!) i dodalem troche szczegolow + zrodlo w postaci bylego dzielnicowego z tego rejonu (chyba go nie namowie by do wlasnego rewiru wpadal w sobote na zakupy).  Niestety ani to ani zadne inne szczegoly nie pomogly Ci jak widze zrozumiec podstawowego zagadnienia i dalej chcesz mi wmowic co ja moge zweryfikowac a co nie mimo, ze kazdy zegarek mam od legalnego wlasciciela choc nie kazdy ze sklepu.

 

Jak juz zna sie mechanizm, to mozna "tego rodzaju wpis" i "niedorzecznosci" mnozyc dalej jak Janusz Kowalski przyczyny dla ktorych nie rozpoznaje zboz. Frustracje i oceny pozostawie tu bez komenrarza, za to powtorze tylko, ze ustalenie legalnosci produktu moze i nie jest tak proste jak zaklinanie rzeczywistosci, ale tez nie jest "niemozliwe" dlatego, ze Ty tego nie potrafisz, nie chcesz lub Ci to nie pasuje.

 

Koncowym wywodem o policji, jakkolwiek merytorycznie slabym bo srednio inteligentny czlowiek wie, ze policja dziala po zawiadomieniu a nie przed (a podaz na jumane nie istnieje bez popytu) to jednak mnie zaskoczyles. Idac taka "logika" mozna sobie wmowic wszystko. Po co gasnice na scianach jak od gaszenia pozarow jest straz pozarna, albo apteczki jak od udzielania pomocy jest pogotowie? Zwykle takie tresci to w troche innych miejscach sie slyszy ale widac i na forum zegarkowym pare glebszych trendow sie potwierdza. Chocby nawet i wsrod fanow Omegi to i tak dobrze o tym wiedziec, wiec dzieki! :)

 

Nie oczekuję żadnych pochwał człowieku, pasjonuję się zegarkami i korzystam z forum... Niesamowite, co?

 

Dodatkowo, nie potrzebuję Twoich tłumaczeń, sam zacząłeś dziwne wywody w wątku o zegarkach użytkowanych danego dnia. Ty ustalałbyś historię tego Casio zatem? Z pewnością. Już to widzę. Zegarek kupiony na pchlim bazarze, przypomnę. Miałem zawiadomić policję żeby przyjechali na bazarek sprawdzić pochodzenie zegarka? Albo poprosić o paragon zakupu z 1982 roku? Gdzie tu w ogóle widzisz połączenie z gaśnicami czy apteczkami? Nonsens.

 

Parę głębszych trendów się potwierdza? Ty potwierdzasz natomiast inny trend, taki typowo polski - masz ewidentny problem ze wszystkim co Cię otacza i filozofujesz na najprostsze tematy. Twoje wypowiedzi leżą i kwiczą merytorycznie niestety, chociaż zamiar masz zupełnie odwrotny. I od razu dodam, że tutaj na forum jest co najmniej kilkunastu użytkowników, znacznie bardziej doświadczonych ode mnie, którzy od lat na ten bazarek chodzą - Z PASJI. Nie po to żeby coś ukraść.

 

Bez odbioru.

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minutes ago, Nomateus said:

 

Nie oczekuję żadnych pochwał człowieku, pasjonuję się zegarkami i korzystam z forum... Niesamowite, co?

 

Dodatkowo, nie potrzebuję Twoich tłumaczeń, sam zacząłeś dziwne wywody w wątku o zegarkach użytkowanych danego dnia. Ty ustalałbyś historię tego Casio zatem? Z pewnością. Już to widzę. Zegarek kupiony na pchlim bazarze, przypomnę. Miałem zawiadomić policję żeby przyjechali na bazarek sprawdzić pochodzenie zegarka? Albo poprosić o paragon zakupu z 1982 roku? Gdzie tu w ogóle widzisz połączenie z gaśnicami czy apteczkami? Nonsens.

 

Parę głębszych trendów się potwierdza? Ty potwierdzasz natomiast inny trend, taki typowo polski - masz ewidentny problem ze wszystkim co Cię otacza i filozofujesz na najprostsze tematy. Twoje wypowiedzi leżą i kwiczą merytorycznie niestety, chociaż zamiar masz zupełnie odwrotny. I od razu dodam, że tutaj na forum jest co najmniej kilkunastu użytkowników, znacznie bardziej doświadczonych ode mnie, którzy od lat na ten bazarek chodzą - Z PASJI. Nie po to żeby coś ukraść.

 

Bez odbioru.

Polaczenie widze w zwalaniu na policje kwestii legalnosci towaru jaki sie samemu kupuje (tak samo mozna zwalac ogien na straz pozarna etc) ale rozumiem ze nie kazdy laczy kropki wiec sorry. 

Hamowalem sie zeby nie pisac tu "polactwo" w odpowiedzi na prezentowane przez interlokutora samousprawiedliwienia, ale widze ze calkiem niepotrzebnie. Widac juz Kukizem trafilo wiec nie ma co kontynuowac przy tym poziomie "merytoryki" i dalszych porad nie bedzie (poza jedna: bez obdioru oznacza wylaczenie odbiornika a nie to co myslisz, wiec tu tez merytoryka do poprawy).  Dobranoc.

Edytowane przez Jareknr1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dorian06 napisał(-a):

Za niewielką odpłatnością możesz się przekonać.  :lol:

Jakbym innej nie kupił to może bym i korumpował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Niedzielne wyznanie pracoholika. ;) 


zaraz pracoholik 🫣 środę mam wolną 😁 tak jakby się wyspać wtedy planuję 🫢 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.