Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Bez fotki uważam Twój post za mocno zaczepny. default_wink.png
 

Hejka, Mordeczko! Ładne pepsiątko. A zdjęcie jest w odpowiednim wątku. Nie ma co się multiplikować😉

Edytowane przez facecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, paul221 napisał(-a):

Widzę, że w końcu przenieśli😂

ciekawe z jakiego powodu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TomcioMiki napisał(-a):

Mi pasowało tak jak było przedtem 🤗🤗

IMG20221024193828.jpg

mi też pasowało , aż się przestraszyłem, ponieważ szukałem i szukałem a tu taki suprajs, lubie wrócić po pracy i popatrzeć na Wasze zegarki, myślałem już, że usuneli temat ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, KobyS0 napisał(-a):

mi też pasowało , aż się przestraszyłem, ponieważ szukałem i szukałem a tu taki suprajs, lubie wrócić po pracy i popatrzeć na Wasze zegarki, myślałem już, że usuneli temat ;) 

Ja też. W tym dziale zamieszczałem tematy o łowieniu rybek zabieraniu grzybków, zdjęcia,jak wyglądamy,film i muzyka itd itd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, facecik napisał(-a):

Przepraszam, może jestem niedzisiejszy, ale odkąd ten wątek jest w "po godzinach"? I z jakiego powodu? Pytam neutralnie, bez zaczepki. 

Ktoś miał taki kaprys 😀

 

Chyba od dzisiaj jest tutaj pewnie za mało merytoryki tylko same zdjęcia 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to dziwi, że wątek, na którym codziennie tyle się dzieje przeniesiono gdześ na bok :(

37 minut temu, bogdan57 napisał(-a):

po wieczornym spacerze z kijami, jestem na forum prawie 15 lat , a ten wątek był zawsze gdzie indziej

kroki.thumb.jpg.72d739642cb0e20c3d596d4afef89fa4.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dodam, że w tym dziale nie działa licznik postów (przynajmniej u mnie nie działał:P ) . Lajki chyba się liczą ;)

 

Też czuję się teraz zakręcony jak drzem w słoiku. Mój wieczorny rytuał został zaburzony... 

Najpierw "jaki zegarek", potem "przymierzałem", potem dział "po godzinach", "bazarek", "japońskie" i "szwajcarskie", a potem reszta okazjonalnie. I teraz cały system mi padł. Jak tu żyć Panie :P 

 

Skoro post się nie liczy to nie dam zdjęcia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o to, że w tym dziale posty nie wliczają się do mojego licznika ;) 

 

A tak btw., człowiek pomału zbliża się do 50, więc robi się coraz bardziej konserwatywny. I ciężko mu się przyzwyczaić do wszelkich zmian...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.