Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, paul221 napisał(-a):

Ależ piękna OSa😍

Pełna zgoda. Niebieski i jego biały brat są mega! A jak jeszcze brać pod uwagę ich cenę...

 


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AK&AK napisał(-a):

 

 

Dziękuję za ten odnośnik. Zaraz sobie poczytam i pooglądam😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, paul221 napisał(-a):

Ależ piękna OSa😍

 

16 minut temu, AK&AK napisał(-a):

IMG_20221028_115206.jpg

Ciągnie OS-ę do pączka. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2022 o 08:45, bogdan57 napisał(-a):

zapięcie w porządku , zegarek wygląda dobrze , natomiast marna jest luma , wskazówki świecą bardzo słabo i krótko i co dziwne indeksy świecą lepiej i dłużej, na wszystkie citizeny które mam i miałem, to najsłabsze świecenie

Dzięki. 

Żółty wpadł w oko i wierci dziurę w brzuchu.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość praczoolix

0980FD46-428A-4DA5-B3F7-444979DD4FF4.jpeg

33 minuty temu, AK&AK napisał(-a):

Pełna zgoda. Niebieski i jego biały brat są mega! A jak jeszcze brać pod uwagę ich cenę...

 

Nawet po podwyżce cen OS-ów uważam je wciąż za najlepszy wybór jeśli się ma te dwa tysiące do wydania na zegarek automatyczny.Mój od momentu kupna robi +5 sekund na dzień co jest moim zdaniem bardzo dobrym wynikiem gdyż Ball nieco droższy robił mi tych sekund 7.Plus w białym te wskazówki naprawdę robią robotę o jakości wykończenia koperty i bransolety nawet nie mówię, gdyż zauważyłem że była lepsza od taga aquaracera  którego kupiłem w 2020 i w sumie do dziś żałuje bo był to jeden z tych zegarów które szybko opuściły kolekcje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.10.2022 o 20:35, Dorian06 napisał(-a):

Jak zapięcie ️ Na zdjęciach które widziałem w necie wygląda na liche.  :( A zegar 👍

 

 

Kolega widzę Ci odpisał, że w porządku. No w porządku chyba tylko dlatego, że trzyma się jakoś, nie rozsypuje na ręku i spełnia swoje zadanie :D , ale czuć taniość niestety. Oprócz mechanizmu to największy minus tego zegarka. Nie rozumiem też przeszklonego dekla bo nie ma czego podziwiać i sam zegarek nie należy do najlżejszych. Mimo tych minusów po przetestowaniu niebieskiego jak trafi się żółty w normalnej cenie to pewnie kliknę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2022 o 20:30, blut napisał(-a):

Wczoraj przyszedł i już się rozpycha😀

684D577E-9749-4B76-837C-821C32A5A8A7.thumb.jpeg.5f538fbf83ba191dbfbd1deb4c5f6904.jpeg

Gratuluję prawilnego MM. Kozak. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Krygo napisał(-a):

 

Kolega widzę Ci odpisał, że w porządku. No w porządku chyba tylko dlatego, że trzyma się jakoś, nie rozsypuje na ręku i spełnia swoje zadanie :D , ale czuć taniość niestety. Oprócz mechanizmu to największy minus tego zegarka. Nie rozumiem też przeszklonego dekla bo nie ma czego podziwiać i sam zegarek nie należy do najlżejszych. Mimo tych minusów po przetestowaniu niebieskiego jak trafi się żółty w normalnej cenie to pewnie kliknę.

Dzięki.

Co rozumiesz przez normalną cenę 🤔


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Krygo napisał(-a):

Mam na myśli tą jaka widnieje w większości Pl sklepów w przedsprzedaży, czyli 1180 lub choć zbliżoną, a nie oferty handlarzy za minimum 1,5k. ...

Będę szukał. Jak trafię to pochwalę się tu. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.