Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Trollix napisał(-a):

Mikołaj w tym roku przyszedł szybciej ;) na szybko i zaraz po odbiorze,ale przez najbliższe dni nic innego nie przewiduję! #małeradości

20221121_161918.jpg

No to Rolexa na prawą rękę już masz, teraz jeszcze na lewą i będzie komplet. ;) Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

No to Rolexa na prawą rękę już masz, teraz jeszcze na lewą i będzie komplet. ;) Gratuluję.

Oj, Slabo sledzisz nasze rolexowe zdjęcia na forum 😅 na lewą to mam z 5 sztuk :D pozdrawiam!  Ps. A powaznie, uwielbiam zegarki lhd na lewej....koronka się nie wpija! Zreszta Federer i Nadal noszą go podobnie ;)

Edytowane przez Trollix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Trollix napisał(-a):

Oj, Slabo sledzisz nasze rolexowe zdjęcia na forum 😅 na lewą to mam z 5 sztuk :D pozdrawiam!  Ps. A powaznie, uwielbiam zegarki lhd na lewej....koronka się nie wpija! Zreszta Federer i Nadal noszą go podobnie ;)

Rolexy słabo obserwuję, bo to nie moja półka. Ja mam dużo drobnicy, ale chyba by na komplet Rolexów (dwa przeguby) niestety nie starczyło. ;) 

Zawsze wydawało mi się, że to jednak model dla leworęcznych, bo obsługa koronki dla większości jednak może być kłopotliwa. Tak czy inaczej gdybym miał, mógłbym się pomęczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Trollix napisał(-a):

Dzięki Wam serdeczne! Też się zawsze cieszę,gdy któryś z Kolegów na forum upoluje coś fajnego. Dlatego lubię to miejsce ;) ale jak w rafflesie,to nie mój, ja odbieram zawsze w poludniowej Polsce. A swoją drogą, jak w salonach rolexa krukowskich zawsze spotykam się z uśmiechem i dobrą,rzeczową, profesjonalną obsługą,tak w rafflesie byłem 2 razy - pierwszy i ostatni. Wszedlem w bluzie i jeansach,trochę zdyszany. Byłem niewidzialny i czułem,ze przeszkadzam, pan stał do mnie tyłem. Za chwilę, gdy  przyszedl za mną concierge z europejskiego z kluczami od odparkowanego auta i zza mankietu wyleciala mi złota daytona, byłem nagle szalenie istotny. Nie znoszę takiej atmosfery. Polak do Polaka, coś poszło nie tak. Wolę sklepy wędkarskie, tam zawsze traktują Cię tak samo,zwlaszcza gdy chcesz pogadać o spławikach :))

Z reguły w reffles jest dobra obsługa i takie są opinie wśród kolegów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, sanik napisał(-a):

Z reguły w reffles jest dobra obsługa i takie są opinie wśród kolegów. 

Zatem moze miałem pecha😅 jedna próba,to żadna próba.  Ale po co się męczyć,jak noe trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, sanik napisał(-a):

Z reguły w reffles jest dobra obsługa i takie są opinie wśród kolegów. 

Pewnie masz kolegów w garniturach. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Trollix napisał(-a):

Zatem moze miałem pecha😅 jedna próba,to żadna próba.  Ale po co się męczyć,jak noe trzeba ;)

Pewnie, po co się męczyć skoro nie trzeba.

A pierwsze wrażenie zostaje na zawsze.

23 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Pewnie masz kolegów w garniturach. ;) 

Pewnie tak.

Ale nie tylko 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sanik napisał(-a):

Pewnie, po co się męczyć skoro nie trzeba.

A pierwsze wrażenie zostaje na zawsze.

Pewnie tak.

Ale nie tylko 😜

Koleżeństwo przez Forum się liczy? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, dodge66 napisał(-a):

 

Osobiście nie miałem takich nieprzyjemności, ale niestety wciąż słyszę o podobnych sytuacjach... niezależnie od stylizacji klienta zresztą :(

 

Tymczasem.. 😜

 

aWV3IrA.jpg

Brak zainteresowania ze strony sprzedawców dóbr, powiedzmy, kosztownych może być zniechęcający. I to akurat niekoniecznie się wiąże z marką. Kupując samochód penetrowałem różne marki i tak w salonie Lexusa, gdzie można by się spodziewać "much w nosie" ze strony sprzedawców byłem obsłużony bardzo dobrze a w "zwykłym koreańciu" spod znaku Hyundaia nie zauważył mnie nikt. Sprzedawcy w tym czasie z wielkim zapałem dekorowali salon - szły Święta ;). Wieszanie psów na Hyundaiu byłoby niesprawiedliwe, bo zupełnie inna obsługa była w drugim ich salonie firmowym na Zgierskiej w Łodzi. 

Wracając do zegarkowego sedna - piękna fotka Twojego niewątpliwie nowego, pięknego nabytku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dodge66 napisał(-a):

 

 

Dokładnie... Są oczywiście miejsca, gdzie postawa, profesjonalizm i ogólna atmosfera są niemal perfekcyjne, jednak uogólniając, myślę że jeszcze daleka droga do osiągnięcia właściwego poziomu obsługi klienta w naszym kraju 😕

 

 

Dziękuję!

 

To przyspamuję jeszcze trochę ;)

 

ZJhqJTk.jpg

 

BEi909E.jpg

To nie spam, to przyjemność. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dodge66 napisał(-a):

 

 

Dokładnie... Są oczywiście miejsca, gdzie postawa, profesjonalizm i ogólna atmosfera są niemal perfekcyjne, jednak uogólniając, myślę że jeszcze daleka droga do osiągnięcia właściwego poziomu obsługi klienta w naszym kraju 😕

 

 

Dziękuję!

 

To przyspamuję jeszcze trochę ;)

 

ZJhqJTk.jpg

 

BEi909E.jpg

Myślę że spokojnie Twoje zdjęcia mogłyby znaleźć się w katalogu Premium Omegi 👏👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Trollix napisał(-a):

Wiecie i to jest to, o co mi chodzi 😉 w krajach,gdzie percepcja rynku dóbr jakoś tam luksusowych jakaś tam jest, każdy średnio rozgarnięty sprzedawca wie, że strój klienta nie ma kompletnie żadnego znaczenia dla jego zamiarów zakupowych 😅 w Polsce (przepraszam) zwłaszcza w Warszawie bywa różnie. Jako pasjonat zegarmistrzostwa chciałbym się czuć chciany,bez względu na to,czy w ciągu ostatnich 6 miesiecy kupiłem u nich 4 zegarki w tym złotego day-date'a, a tak się złożyło, czy byłbym zainteresowanym window- shopperem,który przyszedł pomarzyć ;) w 40tym roku życia, chodzę w garniturze,czy smokingach kiedy mam ochotę i kiedy dyktuje mi to szacunek do sytuacji i innych ludzi. Nie stroję się do sklepu z budzikami ;) a na marginesie, jesli juz głupio "wyceniać" klienta... czasem torba,buty,okulary wystarczą... hermes za ścianą radzi sobie z tym dużo lepiej ;)

 :)

 

Pochwal się nabytkiem w wątku R, bo to rzadko widywany jegomość 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, paul221 napisał(-a):

IMG_20221121_104118.jpg

O widzisz. Jutro sobie założę swojego. 

1 godzinę temu, dodge66 napisał(-a):

... To przyspamuję jeszcze trochę ;)

 

ZJhqJTk.jpg

 

BEi909E.jpg

Zdjęcia, jak można było się spodziewać pierwsza klasa.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.