Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, agremi napisał(-a):

Dzień dobry. 🙂

B9689F2A-F2DA-49C8-8B8D-B1B8B76DD389.jpeg

4EAF1478-7FF3-43F6-9953-ACBE54D98B84.jpeg

Zegarki Bulgari umiejętnie potrafią łączyć pozornie sprzeczne cechy, jakimi są elegancja i krzykliwość. Nie sposób ich nie zauważyć a nikt mający jakieś poczucie estetyki nie zarzuci im tandetności etc. Piękny zegarek. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Londek napisał(-a):

23E904C7-DD6C-4B48-91CD-8100D83B6114.jpeg

Świetnie dobrany pasek do minimalistycznego, ale nie nudnego zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.
 

3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Zegarki Bulgari umiejętnie potrafią łączyć pozornie sprzeczne cechy, jakimi są elegancja i krzykliwość.


Rozumiem co masz na myśli i zgadzam się, tylko tę krzykliwość chyba bym zastąpił czymś łagodniejszym, sam nie wiem, może ostentacyjność czy coś takiego. Niby niewielka różnica, ale jednak jakaś jest. Subtelna. 
I wcale nie twierdzę, że krzykliwość jest bardziej pejoratywna, pewnie kwestia subiektywna w odbiorze tych słów, ale jakoś ta krzykliwość to jednak bardziej do złotego zegarka z kamieniami mi pasuje. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, agremi napisał(-a):

Dzięki.
 


Rozumiem co masz na myśli i zgadzam się, tylko tę krzykliwość chyba bym zastąpił czymś łagodniejszym, sam nie wiem, może ostentacyjność czy coś takiego. Niby niewielka różnica, ale jednak jakaś jest. Subtelna. 
I wcale nie twierdzę, że krzykliwość jest bardziej pejoratywna, pewnie kwestia subiektywna w odbiorze tych słów, ale jakoś ta krzykliwość to jednak bardziej do złotego zegarka z kamieniami mi pasuje. 

Czasami brakuje mi słów odpowiadających w pełni odczuciom jakie się zdarzają. Tu brakło mi "ostentacyjności" ;). W pełni podpisuję się pod Twoimi słowami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kapitanik napisał(-a):

20221123_085842.jpg

Piękny egzemplarz


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, kornel91 said:

Piękny egzemplarz

Zgadzam się, pięknie tu wszystko gra ze sobą👌🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kapitanik napisał(-a):

 

Ależ to urodziwa bestyjka😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.