Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Pytałem Cię chyba już, ale nie odpowiedziałeś, jak jest z użytecznością koronki po lewej stronie dla praworęcznego? Zakładam, że jesteś praworęczny, bo zegarek masz na lewej. 

Czy to taki solidny model, czy też go "zmutowałeś"? 

Z koronką  nie ma zadnego problemu,nawet przy gmt (a jesli wiesz,tu datę zmienia sie tzw szybkim skokiem wskazowki godzinowe, nie kolkiem zebatym odpowiedxialnym za kolo daty)

Kupilem, obrocilem,ustawilem jak zawsze,obrocilem z powrotem :) to bajecznie wygodny zegarek,rowniez  wklasycznym uzytkowaniu. Kazdemu polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Trollix napisał(-a):

Z koronką  nie ma zadnego problemu,nawet przy gmt (a jesli wiesz,tu datę zmienia sie tzw szybkim skokiem wskazowki godzinowe, nie kolkiem zebatym odpowiedxialnym za kolo daty)

Kupilem, obrocilem,ustawilem jak zawsze,obrocilem z powrotem :) to bajecznie wygodny zegarek,rowniez  wklasycznym uzytkowaniu. Kazdemu polecam

Już jakiś czas temu zgłębiłem subtelności między GMT a "prawdziwym GMT". Domyślałem się, że w Rolexie będzie ta druga wersja. Polecać wszystkim taki zegarek, to trochę jakby wakacje na Tahiti. Każdy by chciał, niewielu może. ;) Niemniej tym mniej  zasobnym pozostaje nowy homar Pagani Design, ale to już jakby obok tematu. ;) 

Upieram się, że dla praworęcznego to jednak łatwiej mieć koronkę po prawej, bo nawet bardzo dokładny zegarek automatyczny wymaga korekty raz na tydzień, dwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mroova napisał(-a):

 

Po południu były jeszcze rekiny i żółw, ten wydał mi się większy niż dotychczasowe - wg divemasterów przy hotelu pojawiają się też zielone. Ale ten chyba był innego gatunku, bo zielone pamiętam z Madagaskaru, gdzie pływałem na nich "na barana".

"Polowanie" było tym przyjemniejsze, że było rodzinne, "z nagonką":

IMG-20221122-WA0002.jpg

 

świetnie wygląda na tym pasku z granatowym akcentem :D pod kolor do bezela 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek wszystkim się podoba, oprócz jednego zatwardziałego malkontenta 😉.

Przede wszystkim jest naprawdę przydatny przy upałach. Z nurkowań i pianki w tym roku zrezygnowałem, za to w poniedziałek piąta próba upolowania rekina wielorybiego - dotychczas 4 : 0 dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mroova napisał(-a):

próba upolowania rekina wielorybiego - dotychczas 4 : 0 dla niego.

 

powodzenia, ja przegrywam 3:0 dotychczas


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, artme napisał(-a):

nie pozwolili mu poleciec na ksiezyc

 

Za to GMT Master był - nosił go Edgar Mitchell w trakcie misji Apollo 14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mroova napisał(-a):

 

Pięknie dziękuję za życzenia.

Po południu były jeszcze rekiny i żółw, ten wydał mi się większy niż dotychczasowe - wg divemasterów przy hotelu pojawiają się też zielone. Ale ten chyba był innego gatunku, bo zielone pamiętam z Madagaskaru, gdzie pływałem na nich "na barana".

"Polowanie" było tym przyjemniejsze, że rodzinne, robiłem za"nagonkę":

 

Czy w tych wodnych przygodach towarzyszy batman, czy jest tylko do zdjęć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mroova napisał(-a):

Pasek wszystkim się podoba, oprócz jednego zatwardziałego malkontenta 😉.

Przede wszystkim jest naprawdę przydatny przy upałach. Z nurkowań i pianki w tym roku zrezygnowałem, za to w poniedziałek piąta próba upolowania rekina wielorybiego - dotychczas 4 : 0 dla niego.

A ja Tobie lajka przybiłem... 😬


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mroova napisał(-a):

Pasek wszystkim się podoba, oprócz jednego zatwardziałego malkontenta 😉.

Przede wszystkim jest naprawdę przydatny przy upałach. Z nurkowań i pianki w tym roku zrezygnowałem, za to w poniedziałek piąta próba upolowania rekina wielorybiego - dotychczas 4 : 0 dla niego.

To ile Ty masz żyć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Trollix napisał(-a):

 

Czy utrudnieniem jest to,że raz na kilka tygodni  doprecyzuję czas "do góry nogami"? Dla mnie nie, zresztą to jeden z xy zegarków,nie przewiduję noszenia częsciej niż 5-10 proc czasu ;) zresztą,  generalnie jestem zwolennikiem koronki z tyłu,albo pod kątem - vide VC Amer. 1921. Wlożyłem dziś Pashę i gdyby nie obły szafir,to odgniatająca się koronka by irytowała,łatwo przyzwyczaić się do dobrego.

 

A co do polecania Tahiti (abstrahując od ironii wpisu) - to nie ja! Neva-eva. Pamiętam jak wysiadłem z samolotu w Papeete i od wilgoci byłem mokry zanim zdążyłem wejść do hotelu, a byliśmy przed porą deszczową. I te "poetyckie mgły" daj Pan spokój. :) Już wolę stare,dobre Seszele, lżej się oddycha i pewnie cos się zaoszczędzi, na dobrą skrzynkę kruga :)

 

A co do homarów, miałbym psychiczny dyskomfort w noszeniu takiego zerżniętego wzorem przemyslowym zegarka. Gryzłoby mnie sumienie. Już wolalbym fajnego timexa,albo kalkulator casio,który wrocil do łask :) bez wzglęeu na zasobność zegarkowego budżetu warto na nadgarstku eksponować prawdę,nie mimikrę...a żeby nie offtop...

20221124_234400.jpg

No cóż polecasz zwykłemu człowiekowi Seszele zamiast Tahiti, skoro taniej i lepszy klimat - rozbijam skarbonkę. ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.