Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, machlo napisał(-a):

7ae04e9c0f04959e51189d38d3b7933c.png

Pierwszy raz widzę tudora wskazującego 6.00 wygląda to jak jakieś miecz 😋

42 minuty temu, Londek napisał(-a):

0E57043D-FB33-486B-853C-3757F5E4488F.jpeg

Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale poprawiłem Twoje zdjęcie bo kierownica była po złej stronie 😁

IMG_20221130_085713.jpg

17 godzin temu, rrr napisał(-a):

 

Miałem wcześniej 3 inne Haliosy (Tropik w brązie i 2 różne Seaforth). Za każdym razem wniosek był taki że Halios spokojnie może konkurować jakością z droższymi Swiss Made. Gdy do tego weźmiemy pod uwagę ciekawe i oryginalne wzornictwo nie dziwię się że każdy nowy model się szybko wyprzedaje

 

Właśnie się zacietrzewilem na jednego i oczekuję grzecznie wznowienia sprzedaży w 2023 😋 jak wygląda toż dostawa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, alpaczino napisał(-a):

20221130_082311.jpg

Pozdrawiam
 

Bardzo mi się ta Doxa podoba. Możesz coś o niej powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, alpaczino napisał(-a):

Jasne.

Złota Doxa Antymagnetique z lat 50-tych ubiegłego wieku. Stan wizualny, jak na zdjęciach, bo był mało noszony. Mechanicznie bdb. - w zeszłym roku kompletny serwis, wymiana hesalitu. Jedynym minusem jest nieoryginalna koronka.

W mojej rodzinie od nowego - kupiony przez dziadka u Jubilera w latach 50-tych, dla mojego ojca na obronę dyplomu. Ja "oficjalnie" dostałem go także z okazji obrony. :rolleyes:

Wspaniały zegarek z rodzinną historią. Marzy mi się taki klasyk, ale słabo się znam na nich i obawy przed wtopą powstrzymują ciągle przed zakupem. Mam co prawda dwie fajne Delbany, ale taka Doxa, to jednak coś więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

EUo8nFG.jpg

G8tH4f6.jpg

Jak dla mnie najładniejszy chronometr Longinesa. Do czego służy koronka po lewej stronie?

1 minutę temu, Wulfgar napisał(-a):

Spokojnego dnia 4569025b97c18d090520f160df81a316.jpg

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
 

Zegarek super, zdjęcie ciekawe, ale siekiera i spokój? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Jak dla mnie najładniejszy chronometr Longinesa. Do czego służy koronka po lewej stronie?

Zegarek super, zdjęcie ciekawe, ale siekiera i spokój? ;) 

Szybka zmiana daty. Koronka jest tylko w jednej pozycji.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.