Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś Sugess Tourbillon

 

 

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, damp napisał(-a):

Dziś Sugess Tourbillon

 

 

Może pytanie trochę nietypowe, ale interesuje mnie jakość paska w Twoim zegarku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Może pytanie trochę nietypowe, ale interesuje mnie jakość paska w Twoim zegarku. 

ALe oryginalnego czy tego z podkładką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Super pomysł, Super prezent i Super zegarek👍

Lepiej bym tego nie ujął.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, damp napisał(-a):

ALe oryginalnego czy tego z podkładką?

Oryginalnego ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość paska Sugessa w mojej ocenie jest taka sobie. Mimo, że jest skórzany i ponoć z krokodyla, to jest dość twardy. Jedyny plus, że nie jest jasny od  spodu, tylko ma szarą wkładkę co zabezpiecza przed ciemnieniem. Ja  zmieniłem ten pasek z uwagi na 18,5 cm nadgarstek. 41 mm koperta zawsze trochę mała mi się wydaje. Ten z podkładką pasek za to jakośc pierwsza klasa choć kosztował 70$. Szukałem później i z łosia już nie ma w ofercie. Za to znalazłem u nas w kraju prawie identyczny wzór, ale cielęcy - za 70zł. On jest też z jednego kawałka skóry, nieklejony.  Kupiłem go do drugiego zegarka :) Jakość super, cena też :) - Producent Tekla :)

27 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Oryginalnego ze sklepu.

 

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SPS napisał(-a):

Dzień dobry wszystkim :D 

 

Dzisiaj coś ciekawego do porannej herbatki :D 

 

Pamiętacie to brzydkie kaczątko? 

 

0f9b3b16-e6a0-4b6d-84df-b13ae5b0db29.thumb.jpg.476ad4b8ad7f31677eca9a2fe981d259.jpg

 

 

No to wczoraj odebrałem je z pracowni Renoma w Chorzowie od Pana Leszka Lelonka :D Niestety już nie miałem wczoraj czasu wrzucić posta :) 

 

Mechanizm ETA 2752 (manualny naciąg) przeszedł pełen remont, zostały wymienione zużyte części,(mechanizm nie posiada szybkiej zmiany czasu),

Koperta została odnowiona, zostało wykonane złocenie koperty,

Tarcza została wyczyszczona, wskazówki wypolerowane, 

Zegarek otrzymał nową koronkę i pasek i teleskopy, 

Szkło zostało jedynie wyczyszczone żeby utrzymać klimat zegarka z lat 60tych - to pomysł zegarmistrza :) .

 

Zegarek będzie prezentem dla ojca pod choinkę :D fajny pomysł? 

 

 

3873a174-ab1a-45f5-945f-6b9b0b74bf9a.thumb.jpg.c0041bcb23ea2e989c1f4ebda663d58b.jpg

 

3736612f-d573-410d-aedc-f9cc70c43e1b.thumb.jpg.676c7e01a3cd912e790a97c2db048a49.jpg

 

 

b05d3f00-5512-41f8-ae63-296b42770992.thumb.jpg.fd6c97b3ba063d34d1e59f9a6aac5479.jpg

 

b90853f7-8da8-4bc1-baaa-76cc52d50433.thumb.jpg.d368d7151da6de4e572c26cc17150f3d.jpg

 

Fajny pomysł. Ja jednak pokusiłbym się o dorobienie szkiełka. Nie straciłby klimatu w mojej ocenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, damp napisał(-a):

Jakość paska Sugessa w mojej ocenie jest taka sobie. Mimo, że jest skórzany i ponoć z krokodyla, to jest dość twardy. Jedyny plus, że nie jest jasny od  spodu, tylko ma szarą wkładkę co zabezpiecza przed ciemnieniem. Ja  zmieniłem ten pasek z uwagi na 18,5 cm nadgarstek. 41 mm koperta zawsze trochę mała mi się wydaje. Ten z podkładką pasek za to jakośc pierwsza klasa choć kosztował 70$. Choć z łosia już nie ma w ofercie to znalazłem u nas w kraju prawie identyczny wzór, ale cielęcy - za 70zł. On jest też z jednego kawałka skóry, nieklejony.  Kupiłem go do drugiego zegarka :) Jakość super, cena też :)

 

Dzięki. Zapytałem, bo  w moim ostatnio kupionym Sugessie na ST1901 jakość paska była zdecydowanie powyżej wszystkich firmowych jakie miałem. Miękki, ale solidnie wykonany. Chciałem się upewnić, czy to w przypadku tej firmy reguła, czy też nie. Z kolei pasek w moim tourbillonie Aesopa był fatalny, na dodatek dali nawet dwa, ten drugi równie kiepski. 

1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Sobota w kolorach jeżyny i maliny. Komu dzisiaj kibicuję?



145e676e368e5a93d1111fd02977062c.jpg

Rolexowi? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Dzięki. Zapytałem, bo  w moim ostatnio kupionym Sugessie na ST1901 jakość paska była zdecydowanie powyżej wszystkich firmowych jakie miałem. Miękki, ale solidnie wykonany. Chciałem się upewnić, czy to w przypadku tej firmy reguła, czy też nie. Z kolei pasek w moim tourbillonie Aesopa był fatalny, na dodatek dali nawet dwa, ten drugi równie kiepski. 

Dokładnie w przypadku Sugessa nie jest to regułą. A tourbillony i carousele do najtańszych nie należą - tym bardziej mnie to dziwi.

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Rolexowi? ;) 

W punkt! Rozszyfrowałeś mnie. 😁


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Taka sytuacja:

f75797fe25259923a52c456d0414d30b.jpg

Jak Maradona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, damp napisał(-a):

Jak Maradona :)

Coś Ty to nie ręce tej samej osoby. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Taka sytuacja:

f75797fe25259923a52c456d0414d30b.jpg

 

29 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):


Kwarcyk to u żony na ręce. emoji23.png

 

35 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Coś Ty to nie ręce tej samej osoby. :) 

Kurczę faktycznie  🤦‍♂️ Przepraszam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.