Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tajemniczość ciągle w cenie? ;) 

 

1 godzinę temu, Londek napisał(-a):


Dawaj tera😉

 

Godzinę temu, WatchSnob27 napisał(-a):

Aleją gwiazd aleją gwiazd biegniemy

Bóg drogę zna

Pod niebem gwiazd pod niebem gwiazd żyjemy

A każdy sam

 

20221210_200030.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, Paulus57 said:

Czy tajemniczość ciągle w cenie? ;) 

 

 

 

20221210_200030.jpg


Budujesz napięcie... dawej dawej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, Paulus57 said:

No dobra. Ale tylko jedno na szybko, przedpremierowo. ;) 

Żeby nie skupiać się tylko na fotce powiem, że jakościowo bije na głowę San Martina. Bransoleta i koperta wykonane bdb, żadnych ostrych krawędzi. Kupujcie zegarki firmy MERKUR, ten kosztował poniżej 400 zł a jedyne co mu można ewentualnie zarzucić, to mechanizm bez stop sekundy. Dekiel pokazałem. Smuci mnie tylko fakt, że żona zabrała mi pudełko, bo jej się przyda. No to kupię jeszcze jakiś z Merkura. ;) 

 

 

 

20221210_200130.jpg


No fajny łosoś 👍🏻
Wrzuć fotkę jutro „za jasnego” będziemy oglądać 😉

Jak mają więcej zegarków, i wariantów kolorystycznych w ofercie, to pewnie pudełek będziesz miał aż nadmiar z czasem😜

Niech się nosi i cieszy oko😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

No dobra. Ale tylko jedno na szybko, przedpremierowo. ;) 

Żeby nie skupiać się tylko na fotce powiem, że jakościowo bije na głowę San Martina. Bransoleta i koperta wykonane bdb, żadnych ostrych krawędzi. Kupujcie zegarki firmy MERKUR, ten kosztował poniżej 400 zł a jedyne co mu można ewentualnie zarzucić, to mechanizm bez stop sekundy. Dekiel pokazałem. Smuci mnie tylko fakt, że żona zabrała mi pudełko, bo jej się przyda. No to kupię jeszcze jakiś z Merkura. ;) 

 

 

 

20221210_200130.jpg

Można wiedzieć gdzie kupiony 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Londek napisał(-a):


No fajny łosoś 👍🏻
Wrzuć fotkę jutro „za jasnego” będziemy oglądać 😉

Jak mają więcej zegarków, i wariantów kolorystycznych w ofercie, to pewnie pudełek będziesz miał aż nadmiar z czasem😜

Niech się nosi i cieszy oko😊

 Dzięki. Święta idą, to i pomarańcza (San Martin wczoraj) i łososia też wypadałoby mieć. :) 

Co do jakości wykonania jak do tej pory, a przerobiłem ich trochę, absolutny top. Myślę, że nawet forumowi malkontenci (chinolowi), nie mogliby mu nic zarzucić. Szczególnie jestem pod wrażeniem jakości bransoletki. 

Niestety póki co nie znam słowa "nadmiar" w stosunku do zegarków, choć zaczynam trochę dłużej przebierać w ofertach. 

17 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Można wiedzieć gdzie kupiony 🤔🤔🤔

Tu masz linka, ale poczekałbym na Twoim miejscu do marca, kiedy będą znowu znaczące zniżki. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005004258559805.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.11.45ff1c24sYz0yr&gatewayAdapt=glo2pol 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

 Dzięki. Święta idą, to i pomarańcza (San Martin wczoraj) i łososia też wypadałoby mieć. :) 

Co do jakości wykonania jak do tej pory, a przerobiłem ich trochę, absolutny top. Myślę, że nawet forumowi malkontenci (chinolowi), nie mogliby mu nic zarzucić. Szczególnie jestem pod wrażeniem jakości bransoletki. 

Niestety póki co nie znam słowa "nadmiar" w stosunku do zegarków, choć zaczynam trochę dłużej przebierać w ofertach. 

Tu masz linka, ale poczekałbym na Twoim miejscu do marca, kiedy będą znowu znaczące zniżki. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005004258559805.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.11.45ff1c24sYz0yr&gatewayAdapt=glo2pol 

 

 

Dzięki wielkie 🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marak napisał(-a):

Był kiedyś taki fajny wakacyjniak jak ten, ale ja już się nie załapałem .

 

14275247027_a8961ae306_z.jpg

👍👍👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marak napisał(-a):

Był kiedyś taki fajny wakacyjniak jak ten, ale ja już się nie załapałem .

 

14275247027_a8961ae306_z.jpg

Z całym szacunkiem dla wersji czarnej, ten żółty wygląda rewelacyjnie. Niestety po jednym złym doświadczeniu z kinetikiem Seiko, nigdy więcej. To dobre rozwiązanie dla kogoś, kto ma najwyżej 2-3 zegarki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marak napisał(-a):

 

No ja niestety mam pięć 😀 a oprócz  tego i  sprężynowe i solary, jasna cholera ! 🙂

 

No tak człowiek się wtopił, wiemy o co chodzi 🙂 

 

Ale fajnie je nosić bo słychać, że coś się dzieje, no i maja po ca 7 kamieni jednak plus technologia. Dokładność OK.

 

Staram się te kinetyki  rozruszać tak raz na tydzień. Fajny jest perpetual, bo ma (według producenta 🙂 ) bardzo długą rezerwę w uśpieniu. (archiv).:

 

 

IMG_3858.jpg

Kinetiki zmuszają właściciela do noszenia a ja nie lubię presji. ;) 

43 minuty temu, karloss napisał(-a):

Tak, i ja chorowałem na niego. Ogólnie gdy zaczął mi chodzić po głowie , nigdzie nie mogłem znaleźć żadnej wersji. Później pojawił się czarny na creationwatches i kliknąłem odrazu.

Kupiłem go chyba w 2019 roku.

Teraz chodzi mi po głowie Seiko "Atlas" i znowu też jest dostępny na creationwatches 🙂

IMG_20221210_211254.jpg

Mam go na liście. Jedna z fajniejszych piątek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Londek napisał(-a):

Trzy następne ustawiły się w kolejce... a dzisiaj był zielony👀

Seweryn, masz rozmach! 👌👍


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.