Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, Krygo said:

1MUPp3L.jpg

5PUvr4J.jpg


Jakie są wymiary tego sikora?... wygląda dość okazale na nadgarstku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Krygo said:

 

Maluszkiem nie jest, ale nie jest też duży. Weź pod uwagę, że ja mam zaledwie 16 cm w nadgarstku no i na zdjęciach zawsze to też nieco inaczej wygląda. Nie da się jednak ukryć, że faktyczny l2l w tym zegarku to 52 mm (koperta+pierwsze ogniwa po obu stronach, które są nieruchome). Średnica to 40mm, l2l bez stałych ogniw 45 mm.

 

jd4m2GC.jpg


No nie mały, L2L prawie jak w Bulova Lunar, a duża cześć ludzi mówi że to niezłe bydlę, w tym przypadku na 16 centymetrowym nadgarstku wygląda na wielkiego, mimo tych 40mm... kolor tarczy w pytkę👀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krygo napisał(-a):

 

Maluszkiem nie jest, ale nie jest też duży. Weź pod uwagę, że ja mam zaledwie 16 cm w nadgarstku no i na zdjęciach zawsze to też nieco inaczej wygląda. Nie da się jednak ukryć, że faktyczny l2l w tym zegarku to 52 mm (koperta+pierwsze ogniwa po obu stronach, które są nieruchome). Średnica to 40mm, l2l bez stałych ogniw 45 mm.

 

 

 

W tym układzie, dla mniejszego nadgarstka, lepszym wyjściem może być wersja 35mm. Czaję się na taką w automacie, ale ta tarcza mi nie leży... a w kwarcu boję się, że wskazówka sekundowa nie będzie trafiać w indeksy, co mnie mega denerwuje i patrzeć na to nie mogę... jak żyć :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, XoneX napisał(-a):

W tym układzie, dla mniejszego nadgarstka, lepszym wyjściem może być wersja 35mm. Czaję się na taką w automacie, ale ta tarcza mi nie leży... a w kwarcu boję się, że wskazówka sekundowa nie będzie trafiać w indeksy, co mnie mega denerwuje i patrzeć na to nie mogę... jak żyć :D 

 

Co prawda nie mierzyłem, ale jak na moje oko to z kolei z 35 mm przesadzili w drugą stronę. Jakby było 37 wtedy jestem na tak, ale z kolei już tak fajnego koloru jak ten "mój" w mniejszych nie ma ;) Co do trafiania w indeksy to w mojej sztuce pierwsze pół minuty idzie idealnie, a potem... Potem to już chyba działa grawitacja i już tak super nie jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krygo napisał(-a):

 

Co prawda nie mierzyłem, ale jak na moje oko to z kolei z 35 mm przesadzili w drugą stronę. Jakby było 37 wtedy jestem na tak, ale z kolei już tak fajnego koloru jak ten "mój" w mniejszych nie ma ;) Co do trafiania w indeksy to w mojej sztuce pierwsze pół minuty idzie idealnie, a potem... Potem to już chyba działa grawitacja i już tak super nie jest ;)

Cecha tak zintegrowanej bransolety. Te 35 na ręce może nosić się jak 37...

 

Dodając do tematu rzeka jakim jest trafianie w indeksy... ja mam w jednym taki przypadek, że w małej sekundzie są cztery indeksy nadrukowane geomertycznie i trafia dokładnie w 3,6,9 ale w 12 nie potrafi 😁😋😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.