Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Londek napisał(-a):

SARB033 nie często gości na moim nadgarstku, ale jak już się tak stanie to za każdym razem mam wrażenie że ten zegarek mógłby być idealnym wyborem dla wielu jedno zegarkowców. Świetne materiały i naprawdę ładne i precyzyjne wykonanie, jest data i sekunda… jest luma i przeszklona „dupka” więc czasami jak najdzie człowieka ochota to i oko można nacieszyć troszeczkę. 

Co prawda koronka nie jest zakręcona, ale i bez tego jest WR100 co wielu użytkownikom napewno wystarczy. 
Automat, a do tego nastawianie czasu to duża przyjemność, bo koronka/ wałek i werk współpracują ze sobą idealnie, nie ma nawet minimalnego poślizgu (co wcale nie jest standardem w wielu zegarkach). Rozmiar wręcz idealny na większość nadgarstków, świetnie wyglada na bransolecie a na paskach chyba jeszcze lepiej… tak, to paskowy potwór. 
Wydaje mi się że dokupię jeszcze wersję z białą tarczą (SARB035) i będzie to świetna parka😊
Dobrego dnia! 

F304B833-4590-446A-A3B4-627B754864D1.jpeg

16C62792-44DB-4B66-A28F-273DF084A85E.jpeg

Miałem kiedyś, ale niestety sprzedałem (rzadko to robię). Tym razem pochwalę za dobór pasków (źródło?), bo co do zegarków to już było. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, Paulus57 said:

Miałem kiedyś, ale niestety sprzedałem (rzadko to robię). Tym razem pochwalę za dobór pasków (źródło?), bo co do zegarków to już było. ;) 

Dzięki👍🏻… W miarę dostępna referencja, więc jeszcze w miarę bez problemowo może powrócić do twojej kolekcji😉

Przeważnie Natosy mam od Zuludiver, choć ten na SARB’ie jest od https://cnswatchbands.com/?gclid=Cj0KCQiAwJWdBhCYARIsAJc4idB8jw5u_QdfzhFPdcwXtbgdYIbGrv41vhZx2zDGlqhCkMfK6AbEb_caAtySEALw_wcB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Obawiałem się rozmiaru, ale chyba jest ok :)

20221223_114111.thumb.jpg.5af02cca0faf29d6680e40b00da20ef4.jpg

 

 

 

😍

 

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt życzę wszystkim użytkownikom forum KMZIZ, które wciągnęło mnie w swoje sidła :)

Życzę Wam także spełnienia marzeń tych zegarkowych, ale również i najskrytszych, aby Nowy Rok był obfity w ich realizację.

Winter Solstice Christmas GIF

Fajny zegarek i mesh pasuje idealnie. Gratuluję. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, unadarek napisał(-a):

Powrót Do Przeszłości :)

Niedokładnie. ;) 

 

 

z19052092IH,Kultowe-zegarki-Casio-powracaja.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Fajny zegarek i mesh pasuje idealnie. Gratuluję. :) 

👍👍👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Niedokładnie. ;) 

 

 

z19052092IH,Kultowe-zegarki-Casio-powracaja.jpg

ten zdaje się jest  ich następcą  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

ten zdaje się jest  ich następcą  :)

Inny wariant. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Inny wariant. :) 

jaki to model ? ok mam to dbc - tam były ca

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.