Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Reborn napisał(-a):

 

Jasna sprawa👍. Też mam znajomego, który długo szukał Visa, a jak już kupił i się nacieszył, to szybko sprzedał, bo źle mu się układał na nadgarstku i był dla niego za ciężki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Londek napisał(-a):

Foty z rana wsiąkły więc zarzucę jeszcze raz. Jakoś mi nie pasi z moim nadgarstkiem… to chyba  czas poszukać jakąś fajną Bulov’ę na zastępstwo. 

 

Mój komentarz, że będziesz miał skrzynkę odbiorczą dzisiaj zapchaną, też zniknął, więc Twój posta został uznany za krypto ofertę sprzedażową 😉 Seweryn, przemyśl to dobrze, odkupić będzie dość cieżko ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Panowie, mówcie sobie co chcecie ja swojego nie oddam, raczej kolega VIS ma dożywocie 😉

 

Ja miałem z tej pierwszej edycji w DLC. U mnie zegarki z DLC mają krótki żywot :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Reborn napisał(-a):

Ja miałem z tej pierwszej edycji w DLC. U mnie zegarki z DLC mają krótki żywot :) 

Spoko, każdy ma swój gust, dla mnie VIS to niemal kultowy już zegarek, mimo że stosunkowo "młody" i według mnie jedna z najlepszych polskich konstrukcji, bez względu na jego wersję 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😁😁😁😉😁😁😁😁😁😁Kto odgadnie? 

IMG_20230207_112510.jpg

Edytowane przez WatchSnob27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, paul221 said:

Jak da mnie, wszystko wygląda dobrze😊


Moje oko odbiera to inaczej niestety😳

 

1 hour ago, Reborn said:

Miałem VISa i u mnie przeleżał ponad rok w szufladzie i poszedł do ludzi :) 

Zegar sam w sobie świetny, ale mnie tez źle leżał na nadgarstku.

 

Leży całkiem okej, nie pasuje mi budzikowata tarcza… jakaś taka za duża 

30 minutes ago, rafalmosty said:

Mój komentarz, że będziesz miał skrzynkę odbiorczą dzisiaj zapchaną, też zniknął, więc Twój posta został uznany za krypto ofertę sprzedażową 😉 Seweryn, przemyśl to dobrze, odkupić będzie dość cieżko ... 

 

Aż tak nadgorliwie można to potraktować było… ehhh, dobrze że chociaż wątek wrócił na swoje miejsce. 
Co do VIS’a to raczej przesądzone już jest. 

25 minutes ago, Jogi said:

20230207_104733_VtzzHdF37p.thumb.jpeg.9dd8556201f3d280279e5c75185ccae7.jpeg


A ja ciągle pamiętam jak ten zegarek wyglądał na tym egzotycznym pasku 😻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, Jogi said:

 

W sensie, że na takim łososiu? ;)

 

IMG_0690.thumb.JPG.ce92a2f3092c3d3f51fb27a73490e133.JPG

 

IMG_0437.thumb.JPG.e500e7668beb3e4b5ee02a65301fbd18.JPG


Ojjjj tak! Dla mnie egzotyk, jakoby ze jaszczury czy innej żaby 👌🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, WatchSnob27 napisał(-a):

😁😁😁😉😁😁😁😁😁😁Kto odgadnie? 

IMG_20230207_112510.jpg

Omegę Ci ukradli?

55 minut temu, Jogi napisał(-a):

 

W sensie, że na takim łososiu? ;)

 

IMG_0690.thumb.JPG.ce92a2f3092c3d3f51fb27a73490e133.JPG

 

IMG_0437.thumb.JPG.e500e7668beb3e4b5ee02a65301fbd18.JPG

Ten Ball jest moim ulubionym, ale nie posiadanym. Do niego to chyba wszystkie paski pasują. Mam pytanie odnośnie paska, te nierówności się nie zdzierają? Miękki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

(...) Do niego to chyba wszystkie paski pasują. Mam pytanie odnośnie paska, te nierówności się nie zdzierają? Miękki?

To prawda, bardzo łatwo dobrać mu pasek. Ten z łososia jest mięciutki i świetnie układa się na ręce. Te "nierówności" się nie zdzierają, ale w okolicy klamerki, tam gdzie nadgarstek go dociska, gdy spoczywa np. na biurku, tak jakby się zgniatają, ale można to odczarować palcem, przynajmniej na razie. Jeśli chcesz, mogę Ci podesłać fotkę, żeby już tutaj nie bruździć.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jogi napisał(-a):

To prawda, bardzo łatwo dobrać mu pasek. Ten z łososia jest mięciutki i świetnie układa się na ręce. Te "nierówności" się nie zdzierają, ale w okolicy klamerki, tam gdzie nadgarstek go dociska, gdy spoczywa np. na biurku, tak jakby się zgniatają, ale można to odczarować palcem, przynajmniej na razie. Jeśli chcesz, mogę Ci podesłać fotkę, żeby już tutaj nie bruździć.

Chętnie zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.