Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, murcins napisał(-a):

W tej wersji D1000 wypływa rzadko na rynek wtórny. Przeważnie w podstawowej wersj lub  składaki D1000-ARR. Według mnie NV najładniejszy. No może jeszcze JCG ale ceny kosmos.

gOvNFzb.jpg

super są one - dla pasjonatów nurkowania takiego od czasu do czasu bardzo fajny zegarek a możne nawet i zawodowcy go używają tego nie wiem ale super są one i pewnie dlatego są słabiej dostępne na  rynku wtórnym  - bo jak się kupuje to i się nie pozbywa .

6 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Faktycznie jest na Ali wiele powtarzanych wzorów, szczególnie nurków. Są jednak firmy robiące homary odbiegające od masówki, np.: Lobinni, Reef Tiger. Te drugie mają trochę zróżnicowaną jakość, ale można trafić pięknie wykonane takie jakie posiadam. Lobinni natomiast dobiłem szybko do trzech w ciągu nieco ponad miesiąca (ostatni w drodze). 

Oba RT mają wypukły szafir i są na mechanizmach Seiko. 

 

20230111_114905.jpg

 

IMG_20210804_093108.jpg

jakbym nawet nie chciał - to powiem że na tych zdjęciach robią wrażenie :) ehh te chińczyki :) ale z drugiej strony za dobre pieniądze fajne zegareczki są ... 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, murcins napisał(-a):

W tej wersji D1000 wypływa rzadko na rynek wtórny. Przeważnie w podstawowej wersj lub  składaki D1000-ARR. Według mnie NV najładniejszy. No może jeszcze JCG ale ceny kosmos.

gOvNFzb.jpg

Dłuższy czas maiłem dystans do produktów Casio, ale sam nie wiem kiedy wkręciłem się w ten temat i mam ich już 10. Co prawda, tanie modele, ale... i tak fajne. ;) Kuszą kolejne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Dłuższy czas maiłem dystans do produktów Casio, ale sam nie wiem kiedy wkręciłem się w ten temat i mam ich już 10. Co prawda, tanie modele, ale... i tak fajne. ;) Kuszą kolejne. 

Casio to bardzo fajne zegarki - wprawdzie trzymają się tylko kwarców ale robią je pożądnie i w dobrej cenie - maja linie dla każdego - ja osobiści preferuje G-shock i Protrek

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, unadarek napisał(-a):

jakbym nawet nie chciał - to powiem że na tych zdjęciach robią wrażenie :) ehh te chińczyki :) ale z drugiej strony za dobre pieniądze fajne zegareczki są ... 

Dzięki. Wśród chińczyków można trafić "perełki" za kwoty poniżej 200 zł. Niestety te jakością nie ustępujące tzw. szanowanym producentom raczej wymagają większych kwot. 

Teraz, unadarek napisał(-a):

Casio to bardzo fajne zegarki - wprawdzie trzymaka się tylko kwarców ale robią je pożądnie i w dobrej cenie - maja linie dla każdego - ja osobiści preferuje G-force i Protrek

Widziałem ostatnio na Amazonie fajnego Protreka, ale coś innego było wyżej na liście (urodziny Ali). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Dzięki. Wśród chińczyków można trafić "perełki" za kwoty poniżej 200 zł. Niestety te jakością nie ustępujące tzw. szanowanym producentom raczej wymagają większych kwot. 

wiadomo że z czegoś trzeba zrobić i to kosztuje - ale z drugiej strony te lepsze nie kosztują też astronomicznych pieniędzy - wprawdzie maja budżetowe werki ale są one porządne woły robocze - wiadomo chcesz coś lepszego to się idzie w pewne poziomy finansowe i odpowiednie marki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Dzięki. Wśród chińczyków można trafić "perełki" za kwoty poniżej 200 zł. Niestety te jakością nie ustępujące tzw. szanowanym producentom raczej wymagają większych kwot. 

Widziałem ostatnio na Amazonie fajnego Protreka, ale coś innego było wyżej na liście (urodziny Ali). 

tak na Amazonie czasem są niezłe przeceny a nawet zdarzają się błędy cenowe :) - ale pewnie jak byla szansa na Ali kupic tanio -to trzeba to robić - bo niewidomo jak długo to będzie a  Amazon co jakiś czas ma  zniżki - był okres że np Invicty nowe na Amazonie moglem kupić taniej niż używki w allegro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

tak na Amazonie czasem są niezłe przeceny a nawet zdarzają się błędy cenowe :) - ale pewnie jak byla szansa na Ali kupic tanio -to trzeba to robić - bo niewidomo jak długo to będzie a  Amazon co jakiś czas ma  zniżki - był okres że np Invicty nowe na Amazonie moglem kupić taniej niż używki w allegro 

Amazon wymaga nieraz śledzenia miesiącami przedmiotów w koszyku. Systematyczność pozwala sporo zaoszczędzić (i wydać). ;) Cierpliwi łowcy potem próbują zarobić na Allegro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Amazon wymaga nieraz śledzenia miesiącami przedmiotów w koszyku. Systematyczność pozwala sporo zaoszczędzić (i wydać). ;) Cierpliwi łowcy potem próbują zarobić na Allegro. 

ja to jak coś złowię to zostaje - :)  ale czasem ludzie kombinują aby zarobić  jak mogą :) Amazon jest niezły  jak się trafi w promocje lub błąd cenowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, paul221 napisał(-a):

Dzisiaj moi drodzy kończę 48 lat😀. 30 lat temu rodzice dali mi w prezencie ten oto zegarek: Seiko 5 Automatic. Przez 21 lat był to mój jedyny zegarek, prawdziwy EDC😍.

P.S. Pogoda dziś zwariowała, przez noc wróciła zima😆

 

 

100 lat Paweł🥳🥳🥳

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, paul221 napisał(-a):

Dzisiaj moi drodzy kończę 48 lat😀.

 

Gratulacje i życzę stu lat. 🍾🎉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

 

 

21 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

 

 

12 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

 

Dziękuję bardzo😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.