Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, krondar said:

Świetna! Jak byś ją kiedyś chciał sprzedać, to pamiętaj o mnie 😉 


 

A90B3CB4-2AE9-49AD-9D70-F1988FD40171.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, mario1971 said:

5b42c770e39407d5c9bdb8abc0ee5bea.jpg


Świetnie dopasowany, nie znam wymiarów ale wygląda też na dość „cienkiego” jak na chrono… Snoop jeszcze w kolekcji, czy to następca? 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, mario1971 said:

To jest jego następca. Koperta 39mm, grubości nie znam ale myślę, że ma ok. 1,2cm. Dopiero się poznajemy. 

Woow, nie powiedziałbym że to 39mm, świetne proporcje. Widać że pod mankiet też wślizgnie się bez problemu. 
Gratulacje, jest na czym oko zawiesić👌🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.05.2023 o 11:56, gszydlowsky napisał(-a):

@Bumcykcyku ciekawe jak to WR100 Lorusa daje sobie radę .

Zabiłem kiedyś zegarek tej marki w naszym Bałtyku 🤪

 

W dniu 19.05.2023 o 12:16, krondar napisał(-a):

Kumpel śmiga na basen ze swoim Lorusem odkąd go ma, więc myślę że całkiem nieźle. Facet z nim pływa, nurkuje itd 🙂

Dzieci nasze mają Lorusy z WR 100m i świetnie dają radę. Jakość bardzo dobra. Zdjęcia w temacie Lorusa w dziale japońskim.

3 godziny temu, krondar napisał(-a):

 

 

3 godziny temu, krondar napisał(-a):

"Poczekaj! A ja?"

IMG_1367_DxO.thumb.jpg.68cdf264fdc044756cf91fe2aa0ff6eb.jpg

 

Zegarek mojej lepszej połowy ma piękną tarczę z masy perłowej, ale ciężko to oddać na foto z tak słabym światłem... 😕 

Cieszę się, że Twoja żona polubiła masę perłową i diamenty / kryształki. Citizen, Certina - i to nurek, gdzie indeksy z lumą są pożądane ;).

Aż znalazłam Twój wpis z listopada "(...) ciężko znaleźć naprawdę fajne damskie zegarki, które nie mają diamencików, brylancików, perełek czy innego ustrojstwa 😉 Ileż to ja się nasłuchałem sarkania że zamiast ładnych indeksów są cytując 'cholerne brylanciki' 😜"

52 minuty temu, Cologero napisał(-a):

 

Piękna tarcza.


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AK&AK napisał(-a):

Cieszę się, że Twoja żona polubiła masę perłową i diamenty / kryształki.

Ja też się cieszę, bo to mocno poszerza wybór :) 

 

2 godziny temu, AK&AK napisał(-a):

Citizen, Certina - i to nurek, gdzie indeksy z lumą są pożądane ;).

Bez wspomnianej lumy, kąpiel w basenie, desk-diving i brawurowe mycie rąk, dostarcza dodatkowy dreszczyk emocji! ;)

 

2 godziny temu, AK&AK napisał(-a):

Aż znalazłam Twój wpis z listopada "(...) ciężko znaleźć naprawdę fajne damskie zegarki, które nie mają diamencików, brylancików, perełek czy innego ustrojstwa 😉 Ileż to ja się nasłuchałem sarkania że zamiast ładnych indeksów są cytując 'cholerne brylanciki' 😜"

Nie da się ukryć, to mój wpis 🙂 Chciało CI się szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, oszolom napisał(-a):

no to chyba największy potworek, oczywiście nie licząc "rolexów", które czasem wpadają ze złomem i idą do zabawy dla syna. a ten "złoty" to wpadł też w zestawie. ktoś kiedyś sprzedawał z nim i jeszcze jedną pokraką guanquina, którego chciałem mieć :P. więc to taki "gratis".

 

za to dzisiaj tak trochę kłalitniej, germańsko.

 

 

 

 

0098079807980798.jpg

Zapachniało tym razem wielkim światem. ;) 

Fajny ten Nomosik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.