Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Slimturtle napisał(-a):

made in Germany

71183160ded8b3717b3fd95861673be5.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czy to wersja ze średnicą 42 mm?

I na miyocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Chyba zaraz płuca wypluje... 26C, a odczuwalna ponad 30C... 

 

Ładnie tam 😀 Gdzie jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to wersja ze średnicą 42 mm?
I na miyocie?

Dokładnie tak jak piszesz, Miyota i 42cm, 20mm pasek. Od wczoraj monitoruję te miyote i jest 0 sek dewiacji, czyli jest super jak na razie. Dzisiaj wrzucę go na timegrapher.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie trzeba być koneserem aby móc "docenić" bezsmak wodnistego eurolagera;) , ale żeby od razu to było ulubione piwo to naprawdę hardkor 😁

 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo piwo ma smakować jak piwo, a nie jak te Wasze "belgi" 😃. Szwagrowie raczą się tymi dziwadztwami a ja zawsze uprzedzam, by na moje chamskie gardło było coś normalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to nie smakuje jak piwo, nie ma co się zasłaniać "wynalazkami" bo to po prostu z piwem nie ma  nic wspólnego, poniżej 3 zł masz mnóstwo prawdziwych piw które mają smak i skład i normalny proces produkcji. 

Jak to Twoim zdaniem smakuje jak piwo to przegapiłeś sporo w życiu ;)

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, mroova napisał(-a):

Kto rano nie może spać, ten szybko raczy się browarem. Wiem, że dla koneserów to ohydna przemysłówka, ale to moje ulubione piwo od prawie 30 lat. W pełni dziś zasłużone, bo rano i po południu część trasy, po wyjściu z metra, na rowerze - jazdy przez Śródmieście nie chciałem ryzykować.

Fajnego popołudnia - ja obskakuję kolejne urodziny córki, więc niestety smoltoki o niczym 😳. Jeden plus, że w GalMoku więc znowu sprawdzoną metodą "na grzeczne dziecko" będę "budować relacje" 🤪.

@rafalmosty- Ty to możesz plusów u AD załapać - obiecaj chłopakom duże lody, kobitkom serce się rozplynie i od razu szybsza realizacja zapisu 🙂

Udanego popołudnia!

@petruss Szkocji nie poznajesz ??

p.s. @Rumcajs997 pisał gdzie jest 😉

IMG_20230530_152307.jpg

Screenshot_2023-05-30-15-04-40-451_com.mapmyrun.android2.jpg

😂👍💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, eye_lip napisał(-a):

masz mnóstwo prawdziwych piw które mają smak i skład i normalny proces produkcji

 

Chyba trzeba zahaczyć wątek "po godzinach" - chętnie spróbuję.

@rafalmosty "nie ma śmiacia" - temat sprawdzony, bo Batman z nikłą historią zakupową po roku i 2 m-cach  od zapisu wpadł. U mnie trochę spalony, bo za miesiąc mamy 8 urodziny i efekt nie ten ...

Edytowane przez mroova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.